Uzun bir zamandır ortalarda gözükmeyen ve çıkarttığı kozmetik ürünleri ile iş dünyasına da hızlı bir giriş yapan Merve Boluğur, önceki gün Zorlu Alışveriş Merkezi'ndeydi.

MERVE BOLUĞUR SIKI BİR ‘PES’ OYUNCUSUYUM 

Uzun bir zamandır ortalarda gözükmeyen ve çıkarttığı kozmetik ürünleri ile iş dünyasına da hızlı bir giriş yapan Merve Boluğur, önceki gün Zorlu Alışveriş Merkezi’ndeydi. Yakın bir arkadaşının davetine katılan güzel oyuncu, davet sonrasında ise bir süre mağazaları dolaştı. Özellikle kitap satışı yapan dükkanlarda vakit geçiren Boluğur, ” uzun zamandır işlerimin yoğunluğundan kitap okumaya fırsatım olmuyordu.

 

 

Bir süre kendime izin verdim ve bu süreyi de kitap okuyarak geçirmek istiyorum.” açıklamasında bulundu. Yeni yılda bir çok kişi evde olacağın söyleyen güzel oyuncu, ” Yeni yılı ailemle ve yakın dostlarımla karşılamayı çok seviyorum. Dışarısının kalabalığından ziyade evde, kendi kalabalığımızla yeni yılı karşılamak daha çok mutlu ediyor beni. Sıkı bir ‘Pes’ ( pro evolution soccer) oyuncusuyum. Son zamanlarda rakip bulamadım kendime. Yeni yıla girerken arkadaşlarla ‘Pes’de oynarız .” açıklamasında bulundu. Ayrıca Merve Boluğur’un, siyah iddialı ve şık elbisesi göz doldurdu.