PEMBE İZLER DERNEĞİNDEN MUHTEŞEM BİR DAVET

20.12.2018 - Perşembe 16:16

Pembe İzler Derneği Başkanı Arzu Karataş ve dernek üyelerinin ev sahipliğinde gerçekleşen Yılbaşı Çayı davetine ilgi çok büyüktü. Kanserle savaşan cesur kadınlara destek sağlamak amacıyla düzenlenen Yılbaşı çayı organizasyonun biletleri satışa çıkar çıkmaz iki günde tükenmişti.  10 bin kadına ücretsiz jinekolojik kanser taramasının yapılması hedeflenen  yumurtalık, rahim ve rahim ağzı kanserleri hakkında farkındalık oluşturmak amacıyla biraraya gelinen Yılbaşı Çay davetinde150 kadın desteklerini bir kez daha esirgemediler. Saffet Emre Tonguç ile Serda Büyükkoyuncu konuşmacı olarak katıldığı davet bol sohbetli geçerken Yılbaşı konseptine uygun olarak “Tombala” çekilişi yapıldı.

 

Birinci Çinko; Yenileniyoru, umutları tazeliyoruz.

İkinci Çinko; Eğleniyoruz, yıldızlara kulak veriyoruz.

Tombala; Yeni bir yıla, yeniden tertemiz başlıyoruz. Sloganı ile başlayan tombala çekilişi Saffet Emre Tonguç ve Serda Büyükkoyuncu’nun modotörlüğünde gerçekleşti. Heyecanın dorukta olduğu çekilişte verilen hediyeler dernek üyelerinin gönüllü olarak hazırladığı Yılbaşı Sepeti,  Acıbadem Hastanesi’nde ücretsiz Check Up ve Dilek Avşar’ın cilt bakımı hediyeleri  kazananlara verildi. 150 kadının büyük destek verdiği davetin bilet satışından elde edilen gelir kanser ile mücadele eden kadınların imkansızlıklarından dolayı teşhis ve tedavi amacında destek olarak kullanılacak.

 

 

Raffles Otel’de gerçekleşen bu güzel Yılbaşı Çay davetine katılan kadınlar arasında Acıbadem Hastanesi Yönetim Kurulu Üyesi Seher Aydınlar, Zeynep Aydınlar Eröğüt, Kültür ve Turizm Bakanının eşi Pervin Ersoy, Şükran Albayrak, Mensure Özbek, Aslı Pehlivanlar, Öykü Karadeniz, Ebru Ceylan, Hilal Ekşi, Berrin Zorlu, Işıl Reçber, Buket Taşdelen, Ebru Çarıkçılar, Sinem Sancaktar, Melike İskenderoğlu, Ebru Beyzadeoğlu, Fulya Nayman, Sibel Vatandost, Mehtap Kahraman, Gaye Alacalar, Meral Şarcı ve Sanat dünyasından Zara, Emel Müftüoğlu, Seray Sever, Sevil Serttaş, Nur Öztürk ve Ayşe Yıldız gibi isimler katıldı.