Kurban Bayramı'nın birinci otelleri Bodrum Bardakçı Koy'unda bulunan Azka Otel'de “Azka Yaz Konserleri” isimli şahin yıldız Yıldız Tilbe, muhteşem bir performansa imza attı.

TİLBE ŞARKILARI HEP BİR AĞIZDAN SÖYLENDİ

 

Azka Otel’de tek bir boş kuttuğun kalmadığı gecede, kahvaltı havuzunda açılan ek masaları bile saatler için yapılmayan doldurdular. Yıldız Tilbe “Değerini Bilmek Gerekir Aşkın” şarkısına hayranlarımda dans ediyor ve coşkulu anlar yaşattı.

Pop müzünün en sevilen seslerinden olan Yıldız Tilbe, Azka Otel’de yüzlerce hayranına bir gece yaşattı. Müzik çalarlar, müzik çalarlar, müzik çalarlar, müzik çalarlar Yıldız Tilbe’nin istisnasız onun şarkısına hep bir ağızdan sunan Azka Otel misafiriyle Tilbe’nin düeti gecedıkları sürdü.

ÇORAPLARI OLAY OLDU

Yıldız Tilbe konserini yarısına ayakkabılarını çıkartarak çoraplarıyla dans etti devam etti. Çiçek desenli çorapları dikkatleri çekerken Tilbe, sık sık çoraplarını düzeltti. Kırmızı elbiseleri de dans sıralarında yukarıya sıyıran Yıldız Tilbe’de gece boyunca eğlence devam etti. 

Bir ara kendisini dinlemeye gelen ünlü popçu Emre Kaya’yı sahneye davet eden Tilbe bu arada biraz dinlenirken Emre Kaya da “Teşekkür Ederim” şarkısını misafirlere seslendirdi. Şarkısının ardından Yıldız Tilbe’ye kendisini sahnesine davet ettiği için teşekkür eden Emre Kaya alkışlar eşliğinde sahneden ayrıldı.

Yıldız Tilbe sahnede yaklaşık iki buçuk saat kalırken yoğun alkışlar arada performansını tamamladı.