Türk müziğinin güçlü sesi Seda Üren sahnelere geri döndü. Yeni şarkısı ''Tuzağındayım''ın tüm hazırlıklarını tamamlayan ve müzikseverlerle buluşmak için gün sayan Seda Üren, geçtiğimiz akşam Antalya'da muhteşem bir konser vererek sahnelere hızlı bir geri dönüş yaptı.

SEDA ÜREN; ”YAŞASIN AŞK, YAŞASIN ARABESK…”

Arabesk Söylüyorum ve Bununla Övünüyorum…

Nestle’nin özel gecesinde sahneye çıkan başarılı sanatçı, güzelliğiyle göz kamaştırdı. Yeni şarkısını ilk kez bu organizasyonda seslendirerek hayranlarına çok özel bir sürpriz de yapan Seda Üren, yaptığı açıklamalarla da geceye damgasını vurdu.
”Türkiye’de uzun yıllar insanlar arabesk kelimesinden utanıp fantezi diye sahte bir tür üretti. Maalesef yaptığımız işi ötekileştiren ve yok etmeye çalışan bir zihniyet var bu ülkede… Ama ne yaparlarsa yapsınlar başaramayacaklar.
Çünkü arabesk Türk insanının Dna’sıda var. Ne yaparlarsa yapsınlar arabeski Türk insanın Dna’sından silemezler.  Ben arabesk söylüyorum ve bununla da övünüyorum. Sevgili Hakan Altun’un Altın Kelebek ödüllerinde verdiği haklı ve yerinde tepkiyi bende canı gönülden destekliyorum.
Arabesk yürek ister, ses ister… Yetenek, emek ve özveri ister… O yüzden ki; yaşasın aşk, yaşasın arabesk…” sözleriyle misafirlerinden büyük alkış alan Üren, daha sonra konserine kaldığı yerden devam etti.
Yaklaşık iki buçuk saat kaldığı sahnede geçmişten bugüne sevilen şarkılarını seslendiren Seda Üren, gecenin finalini ise seyircilerin yoğun isteği üzerine yeni şarkısı ”Tuzağındayım” a bis yaparak gerçekleştirdi.