Beşiktaşlılar BESİAD Yılbaşı Balosu'nda buluştu

24.12.2018 - Pazartesi 16:35

BEİSAD yıl başı balosu cumartesi günü İstanbul'da gerçekleştirildi. Dernek Başkanı Cengiz Aygün'ün dernek olağan toplantısında söz verdiği gibi tüm Beşiktaşlılar bu baloda buluştu.

Yüksel Mermer, Yahya Kurt, Atlas Global Yönetim Kurulu Başkanı Murat Ersoy, Murat Demir, Erol Bulal, Şehzade Orhan Osmanoğlu ve Harun Osmanoğlu, Yalçın Karadeniz, eski bakan ve BESİAD Üyesi Nurhan Tekinel, Tevfik Bilgin, Günay restoranların sahibi Bayram Yıldız, Hatay Hassa belediye Başkanı Abdullah Demirel, Adalar Kaymakamı Mustafa Ayhan, Arnavutköy Kaymakamı Ahmet Odabaş, TABA-AmCham (Türk Amerikan İş Adamları Derneği) Başkanı Ali Osman Akad ve dernek üyeleri ve her camiadan Beşiktaşlının katıldığı toplantının sponsorları Atlas Global ve Gün Medya Grup oldu.

Bostancı'da GreenPark balo salonunda düzenlenen gece, BESİAD Dernek Başkanı Cengiz Aygün'ün konuşması ile başladı. Katılanlara iyi eğlenceler dileyen Cengiz Aygün'BESİAD Geleneksel yeni yıl yemeğine hepiniz hoş geldiniz, şeref verdiniz' dedi.

Aygün'den sonra kürsüye çıkan Başkan Yardımcısı Ferhat Pazarbaşı, '120 yıllık bir çınarın, merhum başkanımız Süleyman Seba'nın sayelerinde kazanılmış çok büyük bir saygınlığın gölgesinde sizlere merhaba demekten büyük gurur duyuyorum' dedi.

BESİAD'dan değerli proje

Konuşmasına devam eden Pazarbaşı, BESİAD olarak Türkiye'deki okuma oranının az olmasının değişmesi gerektiğini vurgulayarak BESİAD Dijital Kütüphane Projesi'ni tanıttı.

Çocukların ücretsiz olarak kullanabileceği, klasik çocuk romanlarının da içinde yer alacağı bir kütüphane projesini hayata geçirme döneminde olduklarını vurgulayan Pazarbaşı, böyle bir projenin Beşiktaş Sanayici ve İş Adamları Derneği tarafından yapılmasının gurur veriri olduğunu iletti.

Konuşmalarına yapılan projelerden ve yardımlardan bahsederek devam eden Pazarbaşı, dernek üyesi ve Yönetim Kurulu üyesi, sanatçı Cem Özer'i sahneye davet etti.

Cem Özer, BESİAD için ayakta

Sağlık sorunları yaşayan Cem Özer, BESİAD'ın yılbaşı gecesinde sahneye çıkarak konuşma yaptı. Yine espriler yaparak davetlileri güldüren Özer, sağlık durumu ile ilgili sözleri katılımcılarını rahatlattı.

Beşiktaş Bangır Bangır geliyor

Beşiktaş Kulübü adına konuşma yapan Suat Orman, yapılan bütün kumpaslara rağmen ligin ikinci yarısına bangır bangır geliyoruz dedi.

'Kazasız belasız ilk yarıya bitirdik. Devre arası çok güzel transferlerle geliyoruz. Kimse demesin, kimse duymasın, Beşiktaş bangır bangır geliyor. Önümüze gelen engellere rağmen, bütün ithamlara rağmen, Fikret Orman'a kurulan kumpaslara rağmen, bangır bangır geliyor. Hepiniz şahit olacaksınız.' dedi.

Uzun yıllar Divan Başkanlığı yapan Yalçın Karadeniz, dernek ile ilgili tavsiyeleri almak üzere kürsüye çağırıldı.

Kasımpaşa maçından dolayı olan üzüntülerini dile getirerek konuşmaya başlayan Karadeniz, 'İkinci yarıda namağlup kazanmak isteriz. Sayın Orman'ın da dediği gibi gümbür gümbür geliyoruz' dedi.

Genç Sanatçı Ertunç Beşiktaşlıları eğlendirdi

Konuşmalar sonrasında sahneye çıkan Ertunç, kendi şarkıları ile BESİAD üyeleri ve Beşiktaşlıları eğlendirdi.

Beşiktaşlılar Kibariye ile coştu

Yıl başı balosunun en merak edilen ismi olan Kibariye, sahneye çıktığı andan balo sonuna kadar bütün davetlileri eğlendirdi. Tüm sahne boyunca herkesin eşlik ettiği şarkılarla unutulmaz bir gece yaşatan Kibariye kendisinin ve tüm ailesinin de Beşiktaşlı olduğunu söyleyerek, BESİAD derneğinin davetlilere hediye ettiği atkıyı boynuna takarak şarkı söylemeye devam etti.Şarkılar arasında davetli olan Yeşilçam'ın gamzeli güzeli Bahar Öztan'a seslenen Kibariye, 'İçi dışı güzel insanı sahneye davet etmek ve güzel sesini duymak isterim' dedi. Davet üzerine şarkı söyleyen Bahar Öztan davetlileri eğlendirdi.

TRT Sanatçısı Armağan Coşkun Elçi ve Seda Üren'de Kibariye'nin daveti üzerine şarkılar seslendirdiler.

 

 

kaynak:ogün medya