İş ve cemiyet hayatının başarılı İsmi mimar Merve Mermer, yaptığı projeler ile adından övgü ile bahsettirmeyi başardı. İş dünyasındaki başarılarıyla dikkatleri üzerine çeken mimar Merve Mermer, yer aldığı sosyal sorumluluk projeleriyle de ilgi odağı olmaya devam ediyor.

RAMAZAN MELEĞİ İYİLİK TURLARINDA

Ramazan sürecinde yardım paketleriyle ve çeşitli hediyelerle önceden belirlenmiş yardıma muhtaç ailelere koşan başarılı mimar Merve Mermer, kaç kişinin yarasına merhem olursam o kadar mutlu olurum ifadesinde bulundu.

Yardım ettiği kişiler tarafından adı ramazan meleği olarak anılan başarılı mimar Merve Mermer “Gücümün yettiğince yardım etmek ve mutlu yüzler görmek beni manevi anlamda huzura kavuşturuyor, iyilik yapabilmenin ve yüzleri güldürmenin bana kattığı mutluluğu anlatamam. Bu benim için insani bir görev ve bu sorumluluğu sadece ramazanda değil her zaman yapan bir zümre olursa sorunlar bir nebze azalır” dedi. Mimarlık konusunda önümüzdeki günlerde çok konuşulacak işlere yeniden imza atmaya hazırlandığını dile getiren Merve Mermer, İş dünyasının başarılı, cemiyet hayatının saygın, yardım bekleyenlerin meleği olarak hafızalarda hep kalacak gibi görünüyor.

BASIN DANIŞMANI

SELÇUK AKA