Kutsi ve Feyza Çıpa çifti geçtiğimiz gün Vadistanbul AVM'de objektiflere takıldılar.

Kutsi, Feyza Çıpa Romantik Yemek

 

Kutsi ve Feyza Çıpa çifti geçtiğimiz gün Vadistanbul AVM‘de objektiflere takıldılar. Akşam saatlerinde Serafina Vadistanbul Restorana gelerek yakın arkadaşlarıyla bir araya gelen başarılı sanatçı Kutsi ve oyuncu kız arkadaşı Feyza Çıpa, uzun süre dostlarıyla hoş sohbet eşliğinde keyifli vakitler geçirdiler.
Kutsi, müzikal çalışmalarına devam ettiğini ifade ederken, Feyza Çıpa ise  Fransız oyun yazarı Oliver Lejeune’nin yazdığı, Tolga Yeter’in yönettiği ve müziklerini ise sevgilisi Kutsi’nin yaptığı ‘Kör Düğün’ adlı komedi oyunu ile tiyatro seyircisiyle buluşmaya devam edeceklerini ifade etti. Kutsi, “Müzikal çalışmalarım devam ediyor, yeni bir albüm üzerine çalışıyorum. Önceliğim piyasa şarkılardan çok müzikalite.
Şuan müzik camiasında en önemli eksiğimiz ve unutulan şey müzikalite.” Diyerek, müziğin endüstrileşmesi, kaliteden ve ahenkten uzaklaşmasını eleştirdi. Feyza Çıpa ise, “Geçen sezon tiyatro severlerin beğenisine sunduğumuz ‘Kör Düğün’ adlı oyunumuzu bu sezonda oynamaya devam edeceğiz.” Sözleriyle, tiyatro sahnesinde olacağını ifade etti. Dostlarıyla bol eğlenceli ve keyifli bir akşam yemeğinde bir araya gelen Kutsi ve Feyza Çıpa çifti objektiflere poz verdikten sonra, dostlarıyla akşam yemeklerine ve sohbetlerine kaldıkları yerden devam ettiler.