Ünlü şarkıcı Dilan Çıtak önceki gece Ağaoğlu Maslak 1453 Çukur Club'ta sahne aldı. Çıtak kendisini dinlemeye gelen misafirlerini hit şarkısı "Malesef" ile selamladı. Şarkısının ardından Dilan Çıtak şehitlerimiz için Allah'tan rahmet dilerken, şehitlerimizin yakınları için ise baş sağlığı mesajı verdi.

ÇUKUR CLUB’TA DİLAN ÇITAK RÜZGARI

Sahnesinin ikinci yarısında kendisini izlemeye gelen misafirlerini sahneye alan Dilan Çıtak ilk olarak Eda Gören‘i sahnesine davet etti. Bu haftadan sonra çarşamba günleri Çukur Club’ta sahne alacak olan Eda Gören fiziğiyle göz doldururken performansı ile de alkışlarla sahneden indi.
Daha sonrasında Dilan Çıtak “Aynur Aydın bile benim kuzenimmiş. Şimdi bir başka akrabam olan Çağlayan Topaloğlu’ndan da bir şarkı isteyeceğim diyerek “Topaloğlu soyadı ile nasıl akrabam oluyor, hala soru işareti var kafamda.
Bence Beyonce ile de akrabayız” sözleri ile kendisini izlemeye gelen kalabalığı güldürmeyi başardı. Çağlayan Topaloğlu’na “Yerine Sevemem” şarkısında eşlik eden Dilan Çıtak daha sonra alkışlarla misafirini yerine geri aldı. Dilan Çıtak’ı sevgilisi Levent Dörter de izlemeyi ihmal etmedi.
Yaklaşık iki buçuk saat süren performansının ardından misafirlerine teşekkür eden Dilan Çıtak alkışlar eşliğinde sahneden inerken, konuklar sabahın ilk ışıklarına kadar eğlendikten sonra evlerinin yollarını tuttular.