Bugüne dek yer aldığı projelerdeki başarılı performansı ile dikkatleri üzerine çeken Duygu Mercan, oyunculuk hedefleri hakkında ilgi çekici açıklamalarda bulundu. Çocukluğundan beri oyunculuk üzerine eğitimler alan Duygu Mercan, “Kendimi bildim bileli star ruhuna sahibim. İyi ki küçük yaşlarda içimdeki sesi dinleyerek oyunculuk eğitimleri almışım. Sanki bugünlerin geleceğini hissetmişim.” diyerek oyunculuğun kendisi için geçici bir heves olmadığını vurguladı.

KENDİMİ BİLDİM BİLELİ STAR RUHUNA SAHİBİM

 

İngiltere’de yaşamasına rağmen Türkiye’den sık sık oyunculuk teklifleri aldığını belirten Mercan, Türkiye’ye sadece 10 günlüğüne geldiğimde 3 dizi 1 de reklam filmi teklifi aldığını ancak işi dolayısıyla İngiltere’ye döneceği için kabul edemediği tekliflere üzüldüğünü dile getirdi.

 

Gönlünden geçenin Türkiye’de oyunculuk yapmak olduğunu da söyleyen Duygu Mercan, bir kaç ay içinde Türkiye’ye kesin dönüş yapacağını ve yeni sezonda güzel bir proje ile ekranlarda olmak istediğini vurgulayarak “Gelecek olan dizi ve film tekliflerine açığım” dedi.