Anadolu Rock’ın başarılı temsilcilerinden Ali Ata Gezegen Mehmet lakabıyla bilinen Mehmet Akbay ile ilgili çarpıcı paylaşımlar yaptı.

Ali Ata’dan Gezegen Mehmet’e Şok Tepki!..

lk albümü ile oldukça başarılı bir çıkış yapan Ali Ata, 1 ay gibi kısa bir sürede ilk projesi olan AŞK isimli albümünde yer alan 12 şarkıya klip çekerek Türkiye’de hiç bir sanatçının yapmadığını yapmıştı.

Video klipleri youtube’da milyonlarca kez izlenen Ali Ata, Kral Grubu Genel Koordinatörü Gezegen Mehmet (Mehmet AKBAY) ile ilgili çok dikkat çekici paylaşımlar yaptı.

Instagram hesabından yaptığı paylaşımlar ile müzik sektörünün ne hale geldiğini gözler önüne serdi. Ali Ata, kendisi gibi birçok şarkıcının da duygularına tercüman oldu. Müzik sektörünü elinde tutup, tekelleştirmeye çalışanlara karşı büyük bir fedakarlıkla mücadele etmeye başlayan Ali Ata, sosyal medya hesabından isyan etti.

Ali Ata şunları ifade etti;

bu vatandaşı iyi tanıyın müzik sektörünün en büyük engeli ondan olmayı asla bilmez torpilmi kralı var onda sadece rahmetli olanları çaldırır çünki onları rakip görmez birde iki yapımcının proje sanatçılarını çaldırır çünki onlarda olmayan hiç kimse müzik sektöründe yaşamaya hakı yoktur wilma elles gibi bir oyuncuyla ve son yıllarda ender kaliteli bir projeyi kendi paramızla çaldıramıyorsak varın siz düşünün müzik sektörünün halini adaletin yok mehmet efendi zaten kralıda nereden nereye getirdiğin ortada arkanda siyasi parti olmasa sen bugün neredeydin çok merak ediyorum yıllardır radyolara ve müzik sektörüne yaptığın adaletsizliği dünya alem biliyor beni bitiremesin yedirmem gücün yetmez sert kayaya tosladın

Ali Ata’nın sosyal medyadaki paylaşımları şöyle;

Ali Ata’dan Gezegen Mehmet’e Şok Tepki!..Ali Ata’dan Gezegen Mehmet’e Şok Tepki!.. Ali Ata’dan Gezegen Mehmet’e Şok Tepki!.. Ali Ata’dan Gezegen Mehmet’e Şok Tepki!.. Ali Ata’dan Gezegen Mehmet’e Şok Tepki!.. Ali Ata’dan Gezegen Mehmet’e Şok Tepki!..