KALBEN'İN ARALIK AYI KONSER PROGRAMI DOLU DOLU

07.12.2023 - Perşembe 13:09

Şarkıcı ve şarkı yazarı okulunun üretken, özgür ve özgün temsilcilerinden Kalben, senenin son ayında da dolu dolu bir konser programı ile sevenleriyle buluşuyor. Gitarına eşlik eden eşsiz sesiyle Kalben’in sıra dışı performansının bir parçası olmak için yerinizi şimdiden ayırmayı unutmayın.

 

Kalben’in Wonder Village konserine yoğun ilgi

 

Şarkıcı, söz yazarı ve hikâye anlatıcısı Kalben, 9 Aralık'ta gerçekleştireceği Wonder Village konseriyle müzikseverlere unutulmaz bir yeni yıl deneyimi yaşatacak. Küçükçiftlik Park’ta yeni yıl ruhuna uygun tasarlanan konsepti ve eğlenceli detaylarıyla dikkat çeken bu özel konserde Kalben benzersiz sahne performansıyla dinleyicisine göz kamaştıran bir akşam sunacak. Hayranlarının yoğun ilgisiyle biletleri günler öncesinden tükenen Kalben konseri katılımcılara Wonder Village konseptiyle birlikte unutulmaz anlar sunmaya hazırlanıyor.

 

Küresel festival serisi ile Kalben 10 Aralık’ta Babylon’da

 

Tohumları 2021 yılında atılan ve kolektif bir müzik ağının da ilk adımları olan Sound of Istanbul, Dünyadan Sesler öncülüğünde İstanbul’un müzikal atmosferini yorumlamaya devam ediyor! Bugüne dek müzik sahnesinde kendine has bir yol çizen ve evrensel insan hikayeleri anlatan, yeni nesil şarkıcı/söz yazarı ekolünün ülkemizdeki en başarılı ve üretken temsilcilerinden olan Kalben; İstanbul, Paris ve Londra gibi şehirlerde yerel müzik ve sanat topluluklarının desteğiyle düzenlenen küresel festival serisi “Sound of”un İstanbul ayağı olarak hayata geçirilen “Sound of Istanbul” kapsamında 10 Aralık Pazar günü Babylon sahnesinde dinleyicileri selamlamaya hazırlanıyor. İçinden gelen şarkıları kendince ve kendi sözleriyle söylemeye devam eden Kalben’in “Sound of Istanbul” kapsamında gerçekleştireceği performansının biletlerine BiletixMobilet ve Passo üzerinden ulaşabilirsiniz.

 

16 Aralık’ta Hayal Kahvesi Atakent

2022’nin başında Türkiye’nin ilk kendi romanı olan albümünü yayınlayan ve bugüne dek 5 albümün yanı sıra sayısız tekli ve düete imza atan üretken ve özgünmüzisyen Kalben 16 Aralık Cumartesi akşamı Hayal Kahvesi Atakent’te dinleyicileri ile buluşacak. Kalben'in dokunaklı şarkıları ile dinleyicilere duygusal bir yolculuk sunarken, sahnedeki enerjisiyle de unutulmaz anlar yaşatacağı bu eşsiz gecenin biletlerine Bubilet üzerinden ulaşabilirsiniz.

 

GMAG Özel Yılbaşı Partisi için 22 Aralık’ta DorockXL Venue'ye

 

Pop müzikteki farklı bakış açısı, buğulu sesi ve kendine has sahne performansı ile milyonlara ulaşmayı başaran Kalben “GMAG Özel Yılbaşı Partisi” kapsamında 22 Aralık’ta DorockXL Venue'ye konuk oluyor. Bugüne dek gidilmiş tüm yollarda, konserlerde ve hatırası tutulmuş anlarda karşılaştığı insanların ve ona ilham veren güzelliklerin günlüğünü yazar gibi müziğine yansıtan Kalben eşsiz sesi ve gitarı ile dinleyicilerine acı, hüzün ve unutmak istedikleri ne varsa geride bırakacakları büyüleyici bir performans sunmaya hazırlanıyor. Öncesinde nefis dans şarkılarıyla Onurr’un pistin tozunu attıracağı bu özel gecenin biletlerine Biletino üzerinden ulaşabilirsiniz.