Faruk Saraç Gece x Gündüz Koleksiyonu ile Merhaba Diyor. Mağaza Açılışı ve Yeni Koleksiyon Özel Bir Davetle Kutlandı

27.09.2018 - Perşembe 06:22

Faruk Saraç’ın hayatın kendisinden ilham aldığı, elegan stilini ve zamansız tasarım anlayışını bir araya getiren Gece x Gündüz Sonbahar – Kış 2018/19 koleksiyonu, yenilenen levent mağazasının etkileyici atmosferinde gerçekleşen bir davetle kutlandı. Gecede koleksiyonu sunan mankenler arasında Atilla Saral, Murat Mısırlı, Tayfun Bozkuş, Bülent Mutlu, Cem Bosnalı, Emrah Karakaş, Serkan Tan gibi isimler vardı.

Faruk Saraç ‘ın hayatın zıtlıklarından ilham aldığı koleksiyonunda; smokinler, takım elbiseler, dikkat çekici bir defile ile tanıtıldı. Saraç’ın " hayat zıtlıklardan oluşmuştur, siyah ve beyaz, gece ve gündüz gibi, Koleksiyonun tamamı rastlantısal zıtlıklardan oluşuyor” şeklinde bahsettiği Gece x Gündüz Sonbahar – Kış 2018/19 koleksiyonunda maskulen formlarıyla asil siyah beyaz smokinlerin yanında takımlar, paltolar, çoban kabanlar, deri ceketler, yelekler, tek ceketler ve trikolar yer aldı.

“100 Yeni yüz” adını verdiği projesini ilk kez misafirler ile paylaşan tasarımcı, kişiselleştirme anlayışını nirvanaya ulaştırıyor. Dünya’da sadece 100 özel isimle sınırlı kalacak bu serviste, kimlerin yer alacağı davetlilerde büyük merak uyandırdı.