Modern ve zarif tasarımlarıyla takı trendlerine yön veren So CHIC..., İstinye Park mağazasında ünlü model Özge Ulusoy ile birlikte keyifli bir etkinliğe imza attı. İstinye Park So CHIC... mağazasında takipçileriyle buluşan Özge Ulusoy, So CHIC...’in yepyeni uygulaması “Do It Yourself” i ziyaretçilerle birlikte deneyimledi.

ÖZGE ULUSOY AŞKINI TAKILARA TAŞIDI

Modern ve zarif tasarımlarıyla takı trendlerine yön veren So CHIC…, İstinye Park mağazasında ünlü model Özge Ulusoy ile birlikte keyifli bir etkinliğe imza attı. İstinye Park So CHIC… mağazasında takipçileriyle buluşan Özge Ulusoy, So CHIC…’in yepyeni uygulaması “Do It Yourself” i ziyaretçilerle birlikte deneyimledi.

Günlük yaşamında uyguladığı kendine özgü stil ritüellerini konuklarla paylaşan Ulusoy, hakkında en çok merak edilen soruları da yanıtladı. Özge Ulusoy ayrıca “Do It Yourself” uygulaması ile yonca sembolü kullanarak üzerinde “Armağan” yazan bir künye de tasarladı. Yoncanın kendisine şans getirdiğini ifade eden Ulusoy, hayattaki en büyük armağanın aşk olduğuna inandığını ve bu nedenle künyesine “Armağan” yazdığını belirtti.