Didem Soydan ve Umut Eker Şahane Cuma’yı Erken Getirdi!

23.11.2018 - Cuma 06:35

Didem Soydan ve Umut Eker Şahane Cuma’yı erken başlatan ünlüler oldu. MediaMarkt’ın erken Şahane Cuma etkinliği düzenlediği Levent merkez mağazasına giden ikili, alışveriş öncesi mağaza açılışını beklerken yüzlerce elektronik severle birlikte patlamış mısır yiyip salep keyfi yaptı. Sevenleriyle bol bol fotoğraf çektiren ikili, elektronik severlerle indirimler ve ürünlerle ilgili de bol bol sohbet etti.

Didem Soydan ve Umut Eker’in girişteki brandayı yırtması ile başlayan alışveriş keyfinde Umut Eker direkt Game Zone alanındaki oyun konsollarına yönelirken Didem Soydan’ın tercihi cep telefonları, çay-kahve makineleri, saç ürünleri ve blender’lar oldu.

????????????????????????????????????

Mağazadan elleri kolları dolu bir şekilde ayrılan Didem Soydan “Uzun zamandır evin eksiklerini tamamlamayı düşünüyordum. Bu şahane indirimleri kaçıramazdım. Herkesin bir siparişi vardı, liste kabarık geldim. Öyle çok üründe indirim var ki dayanamadım anneme ve arkadaşlarıma da hediye aldım. Önce anneanneme aldım tabii. Çok küçük bir fırın istiyordu ama biz ona fırın bulamıyorduk; tam istediği gibi bir fırın aldım. Ofisime tarayıcı aldım. Destek verdiğim bir okul var, onların fotokopi makinesine ihtiyaçları vardı, fotokopi makinesi aldım” derken Umut Eker ise yeni oyun konsolunu elinden hiç bırakmadı.