DERYA ŞEN AKADEMİ İKİLEDİ

04.11.2021 - Perşembe 09:14

Derya Şen Akademi çatısı altında yeni oyuncular yetiştirmek için yola çıkan usta oyuncu ikinci okulunu Mecidiyeköy’de açtı. Okullarını ikileyen sevilen oyuncu Derya Şen, yetiştirdiği öğrencilerine iş verebilmek amacıyla Dante ajansa da ortak oldu.

Oyunculuk mesleğiyle alakalı yapılabilecek her dala el atan güzel oyuncu Derya Şen “Akademim ekibimle hızla büyüyor şükürler olsun. Hem eğitim hem de Dante ajansımız olarak hizmet vermeye başladık. Ekibimde öğrencilerimle birlikte, Profesyonel oyuncu dostlarım da var.

Aynı zamanda başvuru yapan yardımcı oyuncuları eğitimimle oyuncu yapıyorum. Kimseye Vaatte bulunmam yapabileceğimi yapıyorum zaten. Başarılı olmak için eğitim birinci şart. Kasım sonu muhteşem bir yılbaşı daveti ile hem Afetname filmimi hem de aile olarak büyümemizi sevgili basın dostlarımız ve yakın çevremizle birlikte kutlayacağız" dedi. Derya şen,  Mecidiyeköy 2. Şubesini Dante ajans Derya Şen akademi olarak iş insanı Burhan Göktepe ile ortak olarak yeni öğrenci adaylarıyla birlikte açılışını yaptı.
BASIN DANIŞMANI
SELÇUK AKA