TESCİLLİ GÜZELLER TASARIMCI LEYLA ULUK DEFİLESİNDE GÖZ KAMAŞTIRDI

05.11.2021 - Cuma 08:40

Başarılı moda tasarımcısı Leyla Uluk defilesi izleyenleri büyüledi.35 parçadan oluşan  ve Karkent’in kumaş sponsorluğunda hazırladığı koleksiyonunda kadının ışıltısını renklerle ve modellerle ön plana çıkaran bir çizgi yaratarak koleksiyonun enerjisi ve ritmini kullandığı  kendine has çizgisiyle ve aksesuarlarla ortaya çıkardı. Koleksiyonda  rahatlığı şıklıkla, sadeliği kadının gücüyle birleştiren tasarımcı Leyla Uluk Karteks fabrikada yaptığı ve koreografisi ünlü koreograf Asil Çağıl tarafından düzenlenen  defile ile izleyenlerden tam not aldı.

Surlar şehri Kadim Mezopotamya coğrafyasından kopup diğer bir surlar şehri  İstanbul'da kendisini  moda dünyasında yetiştirmeye ve ilerlemeye çalışan, moda da  zirveye doğru  emin adımlarla ilerleyen  Leyla Uluk, Bursa Fashion Week’te bu yıl 5. Defilesini gerçekleştirdi.

Karkent kumaş fabrikası sahibi Ali SAYIN tarafından erkek gömleklik kumaşlarından bayan koleksiyonu hazırlaması için teklif yapıldığında , 3 aylık zamanda 45 parçadan oluşan koleksiyonu Bursa Fashion Week haftası için hazırlama heyecanını yaşayan başarılı modacı Uluk,  Karkent Sanayi kuruluşunun kumaşları ile kendi fabrika mekanında defile sunumunu Bursa Fashion Week katkılarıyla gerçekleştirdi.

 “TESCİLLİ MODELLER LEYLA ULUK DEFİLESİNMDE GÖZ KAMAŞTIRDI.

Ünlü Koreograf Asil Çağıl’ın koreografisi ile  Zeliha Çal, Simge Ünal, Miss Model Of Turkey 2011  Yağmur Ayaz, Best Model Of Turkey 2018 Türkan Geyik, Best Model Of Turkey 2019 1.si Derya Ekşioğlu,  Best Model Of Ukrayna kraliçes 2018 i Yanita Schmidt,  Best Model Afrika 2017 Leena Shindondola, Miss Exlusive Of The World 2011 3.sü Açelya Kartal, Best Model Of Turkey 2011 3.sü Seviye İkbal Tulgar , Best Model Of Turkey 2019 3.sü Melike Yalnız ,Best Model Of Turkey 2020 4.sü Melissa Aslan, , Best Model Of Turkey 2021 4.sü  Tuğçe Tekin,  Best Model Of Turkey 2020 3.sü Sena Küçük,  Best Model Of Turkey 2020 Best Physıc Leyla Karaaliler,Merve Büşra Demir gibi 30 model podyumda yer aldı.