Zorlu Alışveriş Merkezi’nde görüntülendiler

SÜRPRİZ PROJELER YOLDA

“YOĞUN TEMPODA ÇALIŞIYORUM”

Ekranların ve sahnelerin başarılı ismi Şevval Sam, geride bıraktığımız gün Zorlu Alışveriş Merkezi’nde görüntülendi. Tek başına alışverişe çıkan güzel sanatçı kısa süre mağazaları dolaşıp alışveriş yaptı. Yoğun tempoda çalıştığını ve fırsat buldukça dışarı çıktığını söyleyen Şevval Sam; “haftanın 4 günü sette geçiyor. Geriye kalan 3 günde sahne ve stüdyo çalışmalarımız oluyor. Bu yılı yoğun bir tempoda çalışarak geçiriyorum. Havalar her ne kadar yazdan kalma olsada şimdiden yaz ayını ve tatil yapmayı 4 gözle bekliyorum” açıklamasında bulundu. Ayrıca 2 sürpriz proje üzerinde de çalıştığını sözlerine ekleyen Şevval Sam; “güzel projelerimiz olacak. İki proje üzerinde çalışıyoruz, netleşmeden detayları vermeyeyim şimdilik. ” dedi.

HATİCE GÖNÜL

TEK BAŞINA

Yeşil sahaların başarılı isimlerinden Gökhan Gönül’ün eşi Hatice Gönül, geride bıraktığımız gün Zorlu Alışveriş Merkezi’nde görüntülendi. Öğlen saatlerinde alışverişe gelen Hatice Gönül, kısa süre mağazaları dolaşıp 2023’ün yeni sezon ürünlerini inceledi. Alışverişini tamamlayan Gönül, AVM’den ayrılmadan kısa bir kahve molası vermeyi de ihmal etmedi.

KORAY AVCI

SPOR SONRASI ALIŞVERİŞ

Sahnelerin başarılı isimlerinden olan Koray Avcı, önceki akşam Zorlu Alışveriş Merkezi’nde görüntülendi. Akşam saatlerinde spora gelen Avcı, spor sonrasında da kısa bir alışveriş turu yaptı. Keyifli ve neşeli halleriyle dikkat çeken başarılı şarkıcı muhabirlerin fotoğraf isteğini kırmayıp poz verdi. Acelesi olduğunu söyleyen ve otoparka doğru yönelen Avcı; “arkadaşlar hepinize kolay gelsin, iyi çalışmalar iyi akşamlar.” demekle yetindi.