İstanbul en lüks alışveriş ve yaşam merkezi Emaar AVM’de bulunan Designer Store, bu kez ünlü tasarımcı Zeynep Tosun’u ağırlıyor. Zeynep Tosun’un Emaar’a özel tasarladığı Yeniden Doğuş Koleksiyonu’nun yer aldığı, bir ay süre ile açık olacak mağazanın açılış partisine moda, sanat ve cemiyet hayatından isimler de büyük ilgi gösterdi.

Zeynep Tosun bu kez Emaar AVM için tasarladı

Ünlü moda tasarımcısı Zeynep Tosun’un, Emaar AVM için özel tasarladığı Yeniden Doğuş Koleksiyonu’nun yer aldığı Designer Store, ünlü isimlerin katıldığı özel ve renkli bir parti ile açıldı. Aynı zamanda erken bir yeni yıl kutlaması niteliğinde olan davete Başak Dizer, Ezgi Mola, Zeynep Ünel ve Tuba Ünsal koleksiyona ait özel parçalarla katıldı.

 

Şirin Ediger, Gaye Su Akyol ve Tamer Yılmaz da açılış partisinde başarılı tasarımcıyı yalnız bırakmayan isimler arasında yer aldı. Tasarımları birebir inceleme fırsatı bulan konuklar, ilerleyen saatlerde sahne alan Monality grubunun kurucularından Allen Hulsey’in canlı performansı ile unutulmaz bir gece geçirdiler.

11 Aralık itibariyle açılan ve bir ay boyunca Emaar AVM Designer Store’de satışa sunulacak olan koleksiyon, adını yeniden doğuşu simgeleyen Hitit Güneşi, yeni ay, bereket için nar ve buğday simgelerinden alıyor. Anadolu’nun bilinen en eski el işlerinden olan gümüş tel sarmanın öne çıktığı koleksiyonda tığ işi detayların kullanıldığı uçuşan yeni yıl kıyafetleri davetliler tarafından büyük ilgi gördü.