Zeynep KIT“ FIRSATLAR İMKANLARLA SINIRLIDIR , SINIRLARIMI ZORLUYORUM”.

17.03.2023 - Cuma 07:33

Televizyon dünyasının zorlu bir süreç olduğunu söyleyen Zeynep KIT , Arnavut kökenli bir ailenin ilk kızı olarak 01.01.1997’de Sakarya’da doğdu.


Beykent Üniversitesi Radyo ve Televizyon Programcılığı mezunu olmakla birlikte profesyonel olarak bir dönem Voleybol oynadı Stajını özel bir kanalda Kurgu departmanında yaptı.

“Hayallerime olan kelebek hissim hiç bir zaman tükenmeyecek. En başından beri hayalim Spiker olmaktı ve bu yolda resmi olarak ilk adımımı uzman spiker kadrosu olan özel bir akademiye başlayarak attım. Eğitimlerim halihazırda devam ediyor. “


Diksiyon başta olmak üzere beden dili , hitabet ve spikerlik üzerine eğitimler alan 26 yaşındaki spiker adayımız aynı zamanda “Kendimizi diğerlerinden ayıracak bir takım evsaflarımız olmalı ve bunlar da bizi farklı kılar, ben de işaret dilinin televizyon sektöründe farklılık yaratacağına inandığım için bu yönde de eğitimler almayı planlıyorum.

Başarılı olmak benim için bitmek bilmeyen bir merdiven gibi, ben bu merdivenin henüz çok başındayım ve malesef fırsatlar imkanlarla sınırlı ben sınırlarımı zorluyorum.Çünkü televizyon dünyası zorlu bir süreç. Hayallerinize olan kelebek hissinizi hiç bir zaman yitirmeyin.” Dedi.