Türk pop müziğin sevilen sesi Zeynep Casalini, Ahmet Beyler grubuyla "Aşk Yayıcam" şarkısına düet yaptı. Sözü ve müziği Ahmet Beyler'e ait olan hareketli şarkıya Ali Adnan Özgür yönetmenliğinde eğlenceli bir klip çekildi.

Zeynep Casalini gizlice evlendi

Başarılı sanatçı Zeynep Casalini 14 Şubat sevgililer gününe, iddialı bir şarkıyla merhaba demeye hazırlanıyor. Sözü ve müziği Ahmet Beyler grubuna ait olan şarkıya, Ender Akay aranjörlüğünde titiz bir aranje yapıldı. Ahmet Beyler grubuyla düet yapacağı şarkısına Ali Adnan Özgür yönetmenliğinde “The Green Park Hotels”de düğün konsepti düşünülerek eğlenceli bir klip çekildi.

Yönetmen Ali Adnan Özgür’ün açıklaması: “Günümüzde büyük bir çılgınlığa dönüşmüş olan evlilik ritüelleriyle kafa bulan, evlilik hazırlık videosu formatında bir klip çekeceğiz. Video, tek bir mekânda çekilecek. Gelin ve damadın sabah uyanmasıyla başlayıp, gün içinde yaptığı tüm hazırlıkları kaydetmesiyle devam edip, sonunda evlenmek üzere odayı terketmeleriyle sonlanacaktır. Klibin çekildiği şarkı ise postmodern bir aşk hikâyesini anlatıyor. Birbirlerinden sıkılmış bir çiftin evliliğe uzanan yolculuğu konu ediliyor” dedi.

“Aşk Yayıcam” şarkısının Klibin de gelinlik giyen Zeynep Casalini’ye, Ahmet Beyler grubu ve Melih Selçuk, Yiğit Top, Alp Özbek, Lerzan Helvacı gibi değerli oyuncular eşlik etti. Gelinlikli fotoğraflarını instagram hesabında paylaşan Casalini, hayranlarından olumlu tepkiler aldı.

HABER:MURAT FIRAT