YILIN EN İDDİALI KOMEDİSİ GELİYOR Senaryosunu usta kalem Kasım uçkan'ın yazdığı,yönetmenliğini Hakter Balaban'ın yaptığı "Evdeki hesap çarşıya uymaz" isimli komedi tiyatro oyunu 11 ekimde Çanakkale'de seyircisiyle buluşmaya hazırlanıyor.

YILIN EN İDDİALI KOMEDİSİ GELİYOR

YILIN EN İDDİALI KOMEDİSİ GELİYOR Senaryosunu usta kalem Kasım Uçkan’ın yazdığı,yönetmenliğini Hakter Balaban’ın yaptığı “Evdeki hesap çarşıya uymaz” isimli komedi tiyatro oyunu Kasım ayında Çanakkale’de İbrahim Bodur salonunda seyircisiyle buluşmaya hazırlanıyor. Genel sanat yönetmenliğini Orhan Kokel‘in yaptığı tiyatro oyununun oyuncu kadrosuda çok iddalı.

Ünlü manken ve Türkiye güzeli Tuğçe Sarıkaya, usta tiyatrocu Hakter Balaban,ünlü dansçı ve oyuncu Sibel Gökçe, yeşilçam filmlerinin usta oyuncusu Ali Tutal, tiyatro ve sinemanın ünlü ismi Vural buldu ve son yıllarda oynadığı filmlerle adından söz ettiren genç yetenek İlkin Oğuzhan Çakır oynuyor. Provalarını Hayali hacıvatta yapan ekibin şimdiden Kasım ayında Çanakkale’de İbrahim Bodur salonunda ki ilk tiyatro oyunları heyecanla bekleniyor.