Yeşim Salkım: Ülkemde mülteci istemiyorum

12.09.2023 - Salı 10:30

Yeşim Salkım: Ülkemde mülteci istemiyorum

Ünlü sanatçı Yeşim Salkım mültecilerle ilgili bir açıklama yaptı. Ünlü sanatçı ülkemde mülteci istemiyorum diyerek " Burası benim ülkem. Ülkemde mülteci istemiyorum" dedi. Öte yandan Salkım covid aşısı olmayacağını olanların tek tek öldüğünü de iddia etti.

MustafaBarisDurak Medya'da yer alan habere göre ünlü sanatçı Yeşim Salkım mültecilerle ilgili olarak bir açıklama yaptı. Ünlü sanatçı ülkede artık mülteci istemediğini ve buna biran önce dur denilmesi gerektiğini söyledi. Salkım " Ülkemde mülteci istemiyorum. İstemiyorum. Burası benim ülkem bizim ülkemiz. Biz devletiz biz halkız. Ülkemde mülteci istemiyorum. Çok sıkıldım bu mültecilerden" dedi.

Aşı olmayacağım

Mülteci açıklamasından sonra artan salgın hastalıklar hakkında da bir açıklama yapan Yeşim Salkım aşı olmayacağını söyledi. Salkım " Aşı da olmayacağım. Yok grip geliyor. Sizin cebinizi doldurmanıza ve insanları zehirleyip öldürmenize izin vermeyeceğim. Aşı da olmuyorum. Kendinize de dikkat edin . Millet sapır sapır ölüyor haberiniz olsun. Benim baba anne gitti pıhtı attı . 30 yaşında iki gün önce arkadaşımızın oğlu pıhtı attı öldü.