Yaza Veda – Sonbahara Merhaba

21.09.2023 - Perşembe 11:32

Ana teması Türk Eğitim Vakfı (TEV)  çocuklarına burs desteği sağlamak olan “Yaza Veda” kermesi Nefes İncek’te düzenlendi…

Hülya Akman – İlay Güven ev sahipliğinde; Bursa, İstanbul ve İzmir firmalarının katıldığı yaza veda kermesi, alışveriş ve eğlencenin yanında keyifli sohbetlere de sahne oldu.

Geçtiğimiz yaz yine Nefes İncek’te yapılan buluşmanın ardından  2023 yılının son aylarında sonbahara merhaba kermesinin  amacı  Bir sosyal sorumluluk projesi ve network birleşmesi olarak gözlendi.

Hülya Akman ve İlay Güven yaptıkları ortak açıklamada; “Bu gün burada; Yaza veda ve sonbahara merhaba etkinliği gerçekleştirdik. Çok ciddi bir katılımcı kitlemizin olduğu bu şenlikte sosyal sorumluluk projelerini hayata geçirerek bir network birleşmesi gerçekleştirdik. Firma ve markaları alışveriş severlerle bir araya getirerek, aynı zamanda TEV çocuklarımıza burs desteği de sağlıyoruz. Kermeste birçok ürün stantlarda sergilenerek, satışa sunuldu” dedi.

HÜLYA AKMAN – ESRA BAŞER 

Yaza veda, sonbahara merhaba etkinliğinde, sosyal, eğlenceli keyifli şık bir ortamda bir gün yaşadıklarını da belirten Akman ve Güven; “Yine bugün  (KOREV), koruyucu ailelerimizle, bazı katılımcıları bir araya getirdik,  NEF proje ve arsa bu yıl ilk olarak etkinliğimizde yer aldı. DreamLand, Esra Başer Sigorta da stantları ile Nefes İncek’te yerlerini aldılar. Tekstil, iş dünyası, Ankara cemiyetinin bir arada olduğu çok keyifli bir buluşma gerçekleşti” şeklinde konuştular.

MELDA YETER

Yaza veda Kermesinde; Konuşmacı Estetik doktoru Beste Özdemir konukları bilgilendirerek verimli bir sunum yaparken, DJ Ayşe’nin müthiş performansı ile yaza veda partisinde keyifli bir gün geçirildi.

NESRİN KILAVUZ

NÜKHET KANTARCI – HÜLYA AKMAN

GÜLÇİN FELEK – EBRU AYDIN 

NÜKHET KANTARCI – HÜLYA AKMAN – NEF ARSA YETKİLİLERİ – İLAY GÜVEN

AYDAN İZOL – GÖNÜL YANIKGÖNÜL

İLAY GÜVEN

ESRA BAŞER – HÜLYA AKMAN – NEŞE AYKUT – İLAY GÜVEN

GÜLİSTAN ÇELİK

ÖZLEM GİRİTLİ

NEVRA TUNCER

AYŞE CEREN KOÇ

İlay Güven konukları ile birebir ilgilenerek misafirperverliğini sergiledi…

ŞEBNEM DURAK

DİLEK CANBERİ

EFSUN KARADENİZ

FUNDA TÜRKER

Esra Başer ve Hülya Akman Nefes İncek’te muhteşem bir partiye imza attılar…

BURCU YILDIRIM

YEŞİM KARACA – DENİZ YILMAZ

BURCU HALİL

NİHAL ŞİMŞEK – NİLÜFER ERAŞIK

SELMA AKMAN

ÖZLEM GİRİTLİ – PINAR ADAL – HÜLYA AKMAN

HANEN SEÇKİN

EBRU İPSİLELİ

DAMLA YÜCE

DERYA ÖZTÜRK – ÖZGE ERTEM

DJ AYŞE

EBRU İPSİLELİ – ESRA BAŞER

ESRA TOMRUKÇU – ŞİĞBA GİRİTLİ

FATOŞ BAYRAK

FUNDA ALTINIŞIK

GÖZDE EDA ŞİMŞEK- CANSU ERŞAHİN