Pandemi nedeniyle nikah tarihleri ertelenen İdo Tatlıses ile Yasemin Şefkatli, tatile çıktı. Sosyal medya hesaplarından sahildeki eğlenceli anlarını paylaşan çift, takipçilerinden büyük ilgi gördü.

Yasemin Şefkatli-İdo Tatlıses’in Çeşme tatili

İbrahim Tatlıses ve Derya Tuna‘nın oğlu İdo Tatlıses, 2017 yılında aşk yaşamaya başladığı Yasemin Şefkatli ile Ekim 2020’de nişanlandı. Dünyaevine girmek için gün sayan çift, aralık ayında nikah masasına oturacaktı ancak pandemi koşullarından dolayı düğünü ertelemek zorunda kaldılar.

DÜĞÜN ERTELENDİ
Sonrasında mayıs ayında evleneceklerini söyleyen çift, tüm sevdiklerinin yanında olmalarını istedikleri için nikah tarihlerini bir kez daha erteleyince soluğu tatilde aldı.

Havaların güzelleşmesiyle tatile çıkan sevgililer, önce İzmir’e uğrayıp İbrahim Tatlıses’i ziyaret etti, ardından da Çeşme’ye geçti. Genç aşıklar çıktıkları tatilden paylaşım yapmayı da ihmal etmedi.

EĞLENCELİ ANLARINI PAYLAŞTILAR
İdo Tatlıses, soğuk suya alışarak girmeye çalışan Yasemin Şefkatli’yi birden denize ittiği anları takipçilerinin beğenisine sundu.

Bu görüntüleri sosyal medya hesapları üzerinden paylaşan Tatlıses ve Şefkatli çifti takipçilerinden büyük ilgi gördü.

“İYİ Kİ DOĞDUN YOL ARKADAŞIM”
Öte yandan Şefkatli, şubat ayında 29 yaşına basan İdo Tatlıses’in yeni yaşını Instagram hesabından yaptığı paylaşımla kutlamış ve gönderisine “İyi ki doğdun yol arkadaşım. Yoluma hep gülücükler koyan… En güzel yıllarının, yıllarımızın başlangıcı olsun bu yıl sevgili. Seni çok seviyorum. Bugün ve her gün…” notunu düşmüştü.