BENDE İNSANIM sarkısıyla müzik dünyasında yükselişte olan sanatçı ERSOY DİNÇ İstanbul sahnelerinde yaptığı başarılı programlarla oldukça iddialı..

“YALNIZ HAYALLER KALDI”FİLM EKİBİ GALA KUTLAMASINI ERSOY DİNÇ’LE YAPTI ..

Geçtiğimiz akşam sahne aldığı mekanda sanatçı ERSOY DİNÇ i “YALNIZ HAYALLER KALDI” filminin gala çıkışında filmin oyuncuları yalnız bırakmadı . Başrollerini Mahmut Cevher, Perihan Savaş, Açelya Elmas gibi ünlü oyuncuların yer aldıgı filmin galasının kutlama gecesinde ünlü isimler biraraya geldi. Birlikte şarkılar söyleyerek ERSOY DİNÇ sahnesinde eğlenen film ekibi geceden mutlu ayrıldı .Oyuncu AÇELYA ELMAS ‘ında sahneye çıkarak ERSOY DİNÇ le şarkı söylediği gece de müzik ve sanat içiceydi. Duayen oyuncu MAHMUT CEVHER de mutluluğunu sahneye çıkarak konuklar ve sanatçı ERSOY DİNÇ le paylaştı .

YALNIZ HAYALLER KALDI FİLMİ HAKKINDA …
Mahmut Cevher’in kaleminden Nimet Erdem’in senaryolaştırdığı hikayesiyle, yönetmenliğini Mehmet Ali Arslan’ın yaptığı, yapımcılığını Cevher Filmcilik’in üstlendiği Yalnız Hayaller Kaldı filminin galası Şişli Cemil Candaş Kent Kültür Merkezi’nde gerçekleşti.
Başrollerini Yeşilçam’ın unutulmaz oyuncuları Mahmut Cevher ve Perihan Savaş ile son dönemin başarılı oyuncularından Ecem Baltacı’nın paylaştığı duygu yüklü bir aile hikayesinin anlatıldığı filmde 33 yıl sonra tekrar bir araya gelen Perihan Savaş ve Mahmut Cevher bir araya geldi Yapımcılığı ve özgün hikayesinin Mahmut Cevher’e ait olan film, gerçek hayatta da kuşaklar arası buluşmayı amaçlıyor.