Yalıkavak’taki Kırmızı Beach & Restoran, tertemiz denizi, keyifli plajı ve Antakya mutfağıyla sahile neşe ve tarz getirdi. Semra Polat ve oğlu Ahmet Asiloğlu tarafından işletilen Kırmızı Beach, daha şimdiden müdavimlerini ağırlamaya başladı bile! Açılışını dostlarla mütevazı bir akşam yemeği şeklinde planlayan Kırmızı Beach işletmecileri, bu ilk gecede ünlü konukları ağırladı. Deneyimli tiyatrocu Sermin Hürmeriç ile son  dönemin ekran jönlerinden, genç kızların sevgilisi oyuncu Pamir Pekin, Kırmızı Beach’in açılış akşamına arkadaşlarıyla birlikte katıldı. 

Yalıkavak Plaj Caddesi’nde küçük, keyifli ve huzur dolu bir mekan olarak sezona başlayan Kırmızı Beach, Hatay lezzetleriyle damak çatlatıyor.

 

Aşkın Erkan’ın işletme müdürlüğünü yaptığı mekan, Antakya lezzetlerini Yalıkavak’la buluşturmayı hedefliyor. Yaz kış açık kalacak mekanda gündüz beach akşam ise sahnesi cıvıl cıvıl bir restoran konsepti var. Elbette mezeler Antakya’ya özel, ara sıcaklar ise damak çatlatan cinsten! “Bodrum’un en güzel içli köftesini biz yapıyoruz” diyen Semra Polat, bir aile mekanı olarak hizmete açtıkları Kırmızı Beach’te hem keyifli hem huzurlu hem de bütçe dostu eğlence isteyenleri ağırlayacaklarını söyledi.

 

SAHNEDE ÇOK ÖZEL SESLER, ÇOK ÖZEL YETENEKLER

Kırmızı Beach sahnesi de yaz boyu sürpriz isimleri ağırlayacak. İstanbul’da gençlerin sevgilisi, mekanların gözde ismi Çağlar, harika sesi ve yorumuyla açılış akşamında konukları mest etti.

SONY DSC
SONY DSC
SONY DSC
SONY DSC
SONY DSC
SONY DSC

Sezon boyunca haftada bir akşam Kırmızı Beach sahnesine çıkacağı öğrenilen Çağlar’a o gece Sude Karaca da muhteşem sesiyle eşlik etti. Mekanın işletme müdürü Aşkın Erkan da hem deneyimli bir turizmci hem de Bodrum’da sahnesi beğenilen bir genç sanatçı… Erkan da zaman zaman Kırmızı sahnede konukları için gitar çalıp söyleyeceğini anlattı.  HABERMERKEZİ: ali fikret Er