Viraj Cafe&Lounge Kırklareli'nde görkemli açılış

18.09.2019 - Çarşamba 09:00

Açılışa katılan isimler arasında, Eski Devlet Bakanı Nurhan Tekinel, Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal, Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu, Atlas Global Yönetim Kurulu Başkanı Murat Ersoy, Gün Medya Onursal Başkanı Cengiz Aygün, 26. Dönem Kastamonu Milletvekili Murat Demir, Demokrat Parti Genel İdare Kurulu Üyesi Adnan Turfan, Adalar Kaymakamı Mustafa Ayhan'ın yanı sıra; ünlü şarkıcılar Sinan Akçıl, Doğuş, Ertunç'ta açılışa katılan isimler arasındaydı.

İstasyon Caddesi boyunca tek canlı müzik yapan mekan olma özelliğini de alan

Murat Demir,

&Lounge Kırklareli, protokolün ve davetlilerin kurdele kesimiyle heyecanlı bir açılış yaptı. Ardından protokol hayırlı olsun mesajlarını iletmek ve mekan hakkında düşüncelerini belirtmek için konuşmalarını yaptı. Protokol, konuşmalarında övgüyle bu girişimciliği gerçekleştiren mekan sahibi Erçağ Çalışkan'dan bahsetti. Protokolün ortak mesajı, Erçağ Çalışkan'ın birçok insana iş kapısı sağlamasıydı. Açılış konuşmalarında mekanın dizaynı ve içerisinde yer alan, tarihi eserlerden modern yapıtlara kadar övgü dolu sözlerle bahsedildi. Ünlü şarkıcılar Sinan Akçıl ve Doğuş'a da ilgi yoğundu. Konuşmaların ardından etkinlikler devam etti. Kırklareli'nin yerli müzik grupları, akşam boyunca konser vererek açılış gününü renklendirdi. Mekanın ilk günü yoğun bir katılım ile gerçekleşti.Viraj Cafe&Lounge Kırklareli'nin açılışı İzmir Marşı'yla sonlandırıldı.

Viraj Cafe&Lounge Kırklareli nerede?

Kırklareli'nin en işlek yeri İstasyon Caddesi üzerinde yer alan Viraj Cafe&Lounge Kırklareli, 267 kişilik kapasitesiyle; içerisinde vip oturma masaları, kış bahçesi, Play Station alanı, canlı müzik sahnesi, geniş ve ferah oturma alanları, rahat koltuklarıyla göz dolduran ve misafirlerini memnun eden bir mekan. Hizmetleri arasında; Michelin Yıldızlı şefleriyle çalışmış, uzman şeflerin mutfaklarından yiyeceğiniz sabah-öğle-akşam yemekleri ve sıcak-soğuk içecekler, Süper Lig maç yayınları, canlı müzik gibi faaliyetlerini barındırıyor. Dizayn olarak mekanın iç yapısı; oturma alanlarının dar olmaması, geniş ve büyük bir alana sahipliğinin yanı sıra, içerisinde; motor kullanıcılarının dikkatini çeken spor motorları, araba parçalarıyla yapılmış koltukları, maket oyuncakları, canlı gibi görünen hayvan figürleri ve açılır kapanır tavanıyla beğeni topluyor. Dikkat çekici bir diğer noktaysa, mekanın içerisinden ağaçların gövdelerinin geçmesi ve bu ağaç gövdelerinin kesilmeyip korunarak, mekanın yapılması.