Sosyal medyanın yeni gözdesi Rus model Viktoria Odintcova, Instagram hesabından yaptığı paylaşımlarla yine gündeme bomba gibi düştü. Viktoria Odintcova ismi yakın zamanda en çok aranan modeller arasında. Viktoria Odintcova'nın aranmasının sebebi ne? Viktoria Odintcova kimdir ve neden sosyal medyanın yeni gözdesi oldu? İşte Rus model Viktoria Odintcova ile ilgili son haberler...

Viktoria Odintcova sosyal medyayı yine salladı

Yaptığı cesur paylaşımlarla sosyal medyanın yeni gözdesi haline gelen Rus model Viktoria Odintcova, Instagram hesabından bir kez daha oldukça cesur bikinili pozlarını paylaştı. Viktoria Odintcova, son dönemde Cristiano Ronaldo ile ilgili yaptığı açıklamalarla gündeme gelmişti. İşte Viktoria Odintcova’nın paylaştığı o cesur paylaşımları…

Rus model Viktoria Odintcova, Instagram hesabından yaptığı cesur paylaşımlarla adından söz ettiriyor.

Rus model Viktoria Odintcova, Instagram hesabından bikinili paylaşımlarını takipçilerinin beğenisine sundu.

Instagram’da 5,5 milyon takipçisi bulunan ünlü model, yaptığı paylaşımlarla dikkatleri üzerinde topladı. Ünlü modelin paylaşımlarına binlerce beğeni ve yorum geldi.

Bir YouTube kanalına konuk olan Viktoria, Ronaldo kadar ünlü birinin gönderilerinden birini beğenip beğenmediği sorulduğunda, “Bu tabii ki oldu. Hatta fotoğraf beğenmenin ötesinde diyebiliriz. Ronaldo Instagram’dan bana mesajlar atıp, yürüdü. Ama uzun zaman önceydi. ‘Merhaba nasılsın?’ dedi ben ise mesajı sildim ve cevap vermedim.” demişti.

Rus model Viktoria Odintcova, “Bana öyle geliyor ki futbolcular herkese aynı mesajı yazıyorlar, bir haber bülteni gibi yayıyorlar. Artık şansa kim cevap verirse!” dedi.