2013 yılından itibaren sokak hayvanları için büyük sosyal sorumluluk projeleri gerçekleştiren İstanbul Cevahir, bu yıl projenin kapsamını genişleterek hayvan haklarının korunması ve sokak hayvanlarının yaşam haklarına saygının pekiştirilmesi için Herkes Duysun projesine imza atıyor!

ÜNLÜLER, HAYVAN HAKLARI İÇİN BİR ARAYA GELDİ!

Sokak hayvanları için farkındalık oluşturacak projeler gerçekleştirmeyi amaç edinen Cevahir AVM’nin 4 Ekim Hayvanları Koruma Günü’ne özel, Bana Göz Kulak Ol Derneği iş birliği ile gerçekleştirdiği Herkes Duysun Projesi başladı! Proje kapsamında hayvan hakları konusunda farkındalığı artırmak amacıyla hayvan dostu ünlülerle çalışan İstanbul Cevahir, Mehmet Turgut tarafından çekilen ünlü fotoğraf çekimleri ve videoların linkleri ile basın bültenini aşağıda sunuyorum.

Bu projeye yer vermeniz, hayvan hakları konusunda bilincin artırılması açısından bizim için çok önem taşıyor. Dilerseniz Bana Göz Kulak Ol Derneği kurucuları Özge Özder, Aslı Tandoğan ve Ayça Varlıer ile konu hakkında özel röportajlar yapabiliriz. Ünlü isimlerin 6 Ekim saat 16:00’da Cevahir AVM’de katılacağı panele sizleri ayrıca bekliyoruz!