Erhan Çelik, Banu Noyan organizasyonuyla geldiği Antalya'da da büyük bir ilgiyle karşılandı. Yeni kitabını Antalyalı okurları için imzalayan Erhan Çelik, merak edilen tüm soruları da içtenlikle yanıtladı.

ÜNLÜ TELEVİZYONCU VE YAZAR ERHAN ÇELİK ANTALYALILARLA BULUŞTU

Özellikle Antalya ve çevre illerden gelen hanımların büyük ilgisiyle karşılaşan Erhan Çelik, herkesle tek tek ilgilendi ve bol bol selfie çektirdi.
SEYİRCİDEN “ARTIK EVLEN” BASKISI
9 yaşında Kayra isimli bir oğlu olan Erhan Çelik “Bir kızım olsun istiyorum” deyince seyirciler “O zaman evlenmen lazım. Artık evlendiğini görmek istiyoruz” diye bağırdı. Erhan Çelik de bunun üzerine “Doğru söylüyorsunuz, ben de öyle düşünüyorum” yanıtını verdi.
Bu sözler üzerine seyirciler ünlü televizyoncuyu alkış yağmuruna tuttu.
ERHAN ÇELİK’TEN CANLI YAYIN İTİRAFI
Ünlü televizyoncu “İtiraf ediyorum eğer canlı yayın konuğum yoksa takım elbisenin altına hep spor veya rahat kıyafetler giyerdim” diyerek canlı yayınla ilgili bir itirafta bulundu.
“HABERLERE YORUM KATMAYIN”
Mesleğe yeni başlayacak olan gençlere tavsiyelerde bulunan Çelik, “Henüz Radyo-Televizyon  bölümünü seçmemiş gençler bir kez daha düşünsünler. Haber spikerleri meslek hayatları uzun olsun istiyorsa haber okurken yorumlarını katmamalı. Ancak anchormen ise yorum yapabilir” diye konuştu.
Çelik ayrıca, “Ana Haber bültenlerinin değeri kalmadı artık. Çünkü herkes her şeyi sosyal medyadan okuyor. Dijital medya çıktığından beri bu böyle” dedi.
“İDOLÜM MEHMET ALİ BİRAND‘DI”
Erhan Çelik, “İdolünüz var mı” sorusuna, “Çocukluğumdan beri en büyük idolüm Mehmet Ali Birand’dı. Buradan rahmet diliyorum” diye yanıt verince büyük alkış aldı.
“ÇOK SAKARIM, POT KIRMADIĞIM BÜLTEN YOK”
Canlı yayın anılarını da anlatan Erhan Çelik, “Benim canlı yayında pot kırmadığım bülten yoktur, biraz sakarımdır. Yemek yerken yakalandım, bardak kırdım… Hatta canlı yayında iken yapmadığım bir haberden dolayı işten çıkarıldım” dedi.
“HAYATIM KEŞKELERLE DOLU”
Çelik, “Hayatınızda keşkeler var mı” sorusuna  “Benim hayatım keşkelerle dolu. Hayatımın şarkısı Ahmet Kaya’dan “Hep Sonradan Gelir Aklım Başıma, Hep Sonradan…” diyerek cevap verdi.
“KARANLIK ÇARŞAMBA” DİZİ OLUYOR
Erhan Çelik, büyük ilgi gören ‘Karanlık Çarşamba’ kitabının diziye uyarlanacağını belirterek, “Karanlık Çarşamba, eylül ayında dizi olarak ekranlara gelecek ama ben oyuncu olmak istemem” sözleriyle Antalyalılara müjde verdi.
“CEVAP VERİRSEM MANŞET OLURUZ”
Ünlü yazar, “Hayattaki en büyük korkunuz nedir” sorusuna “Bu soruya cevap verirsem gazetelere manşet çıkar. Söylemem tek cevaplamayacağım soru bu olsun” dedikten sonra salonda büyük alkış koptu.
“OĞLUM MUTFAK SANATLARI İLE İLGİLENİYOR”
9 yaşındaki oğlu Kayra’nın mutfak sanatları ile ilgilendiğini dile getiren Erhan Çelik, “Oğluma ‘hayattaki en değerli kişi sensin, sen kendi değerini bilirsen herkes senin değerini bilir’ derdim şimdi karşımda olsa… Ama o da babası gibi;  sınıfta kaldı çünkü” şeklinde konuştu.
ERHAN ÇELİK SAMİMİ AÇIKLAMALARINA ŞÖYLE DEVAM ETTİ:
“Ekranda kadın olmak zor, 5 saat makyaj yapıyorlar. Ben yayına 15 dakikada hazırlanıyorum”
“O GÜN CANLI YAYINI TERK ETMEK İSTEDİM”
“Rahmetli büyük babamın kayıp haberini sundum en zoru buydu. Bir de Galatasaray’ın  Trömsö’ye elendiği gün o haberi sunmak yerine yayını terk etmek istedim.”
“Yemek yapmayı ve yemeyi severim ama açken çok sinirli oluyorum.”
“Geçmişe dönme şansım olsa yine aynı mesleği seçerdim.”
“ANNEMİN KÖYÜNDE YAŞAMAK İSTİYORUM”
“En büyük hayallerimden biri annemin köyünde ev yapmak annem için orada yaşamak.”
“Televizyonda bilgi yarışması sunmak isterdim.”
Keyifli geçen söyleşinin sonunda Erhan Çelik, 18 Mart Çanakkale Zaferi için Çanakkale şehitlerini saygı ve rahmetle andı.