Ünlü Manken Okan Canbolat'tan atak

14.01.2019 - Pazartesi 12:51

Dünyanın pek çok dergisinde yer alan, Avusturalya'da ülkemizi temsil eden, şimdi ise Hollywood'dan gelen teklif ile gündeme gelen ve tüm bunlarla anılmakla kalmayıp şimdide Türkiye'ye dönme hazırlığı ile gündemden düşmeyen bir isim... Kimden mi bahsediyoruz? Adana Karataşlı Okan Canbolat'tan. Yaşamını Avusturalya'da devam ettiren Ünlü Türk Manken Okan Canbolat'a gelen Hollywood'dan başrol teklifi ile herkesi meraklandırdı.

Fransız film yapımcısı Don Clovis’in Vikingler dönemini anlatacak EMER (The Saga of Revna) adlı filmde oynaması için, Hollywood Produksiyon’un sahibi aynı zamanda menejerlik yapan Varol Porsemay kanalı ünlü mankene teklif sundu. Hollywood kanalları Okan Canbolat’la sürekli Amerika, Türkiye ve Avrupada ki yapımcıların ünlü mankeni takibe aldıklarını ve teklif götürmek için en son Varol Porsemayı aradıkları ortaya çıktı.

Türkiye’de binlerce hayranı olan ünlü manken Canbolat ın Türkiye’de olan binlerce hayranı da heyecanla filimin bir an önce vizyona girmesini beklediklerini gözlerden kaçmadı. Avustralya nın Melbourne’de kentinde gerçekleşen düğün görüntüleri instagaram hesabında paylaşıldıktan sonra 3 milyona yakın kişi tarafından izlendi. Avustralya’da yaşayan ve orada ülkemizi temsil eden ünlü manken Okan Canbolat Amerikaya beraber gideceği Avustralya menejeri Adil Gülmen ile beraber en kıssa sürede Amerikada olacağını sevenlerine duyurdu.

 

2016 yılında Deniz Bulut ile dünya evine giren Okan Canbolat, son 3 yıldır eşiyle birlikte Avustralya’da yaşıyor. Aldığımız duyuma göre Americada filmi çekip tamamladıktan sonra birde hayranlarına albüm süprizi yapacagini sevenlerine duyurdu .ülkemizin gurur olan ülkemizi orada temsil eden ünlü manken Okan Canbolat’a başarılar diliyoruz ve onunla gurur duyuyoruz ..