Ünlü isimlerden Sıla'ya destek mesajları (Ahmet Kural'dan darp iddiası)

02.11.2018 - Cuma 06:08
AJDA PEKKAN

Hepimiz senin yanındayız Sıla!

EMRE ALTUĞ

Oglum sizi kim buyutuyor yetistiriyor boyle mi ogretiyor???farzedelim evde boyle gorerek buyudunuz siddet gorenin mutlu oldugunu da gordunuz mu ?size sevgisini bu sekilde gosteren ve bu sekilde gosterilmesi gerektigini ogreten mi oldu??? Farzedelim oyle oldu buyuyunce bunun adamlikla insanlikla sevgiyle saygiyla ilgisi olmadıgını gormediniz mi ogrenmediniz mi??? Eger oyleyse yazık cunku o taktirde varolmus degil yerkaplamış oluyorsunuz!!! (Ahmet ve digerlerine...

 • NAZAN ÖNCEL

  Çok üzgün ve çok öfkeliyiz; şiddet gören bütün kadınlar adına her türlü seninle ve yanındayız Sıla’m.

 • SERTAB ERENER

  Meslektaşım Sıla’yı bir kadın olarak ayakta alkışlıyorum. Ve yaşadığı bu korkunç olayda sonuna kadar yanında olduğumu haykırmak istiyorum.

 • ARMAĞAN ÇAĞLAYAN

  Komedyen de olsan, ünlü de olsan, oyuncu da olsan, yazar da olsan, içinde ki “vahşi, kaba erkeği” öldüremiyorsan, cahilsin, egoistsin, Ahmet Kural! Geçmiş olsun Sıla!

  EZGİ MOLA

  “Bazıları hiç sevilmeyi öğrenememiş olabilir ama bence aşkın bununla hiç bir ilgisi yok.”

 • BENGÜ

  Kendisinden daha güçlü bir kadını kaldıramayıp, gücünü şiddet ve hakaretle göstermeye kalkan “iki satırlık!” Bir “adam” daha...Susmayıp dimdik durduğun için tüm hemcinslerim adına sana teşekkürler Sıla!

  NİLGÜN BELGÜN

  Bir kadın olarak yanındayım Sıla. Ne demek yerlerde sürüklemek ,şiddet uygulamak..Çok mu kızdın vurursun kapıyı çıkarsın!!!! AŞKIN ŞİDDETLE İLGİSİ YOKTU

 • DEMET AKALIN

  Gücünüz kuvvetiniz ne şarkı sözlerine ne güzel yüreğine dokunabilir... yanındayım herzaman

 • NUR FETTAHOĞLU

  Şiddet artık her yerde ... kadınlarımızın bedenlerinde , erkeklerimizin suskunluğunda , yaşlılarımızın korku dolu gözlerinde , hayvanlarımızın çırpınışlarında , sokakta okulda en özel ve savunmasız olduğumuz alanlarda ... Özgüvensiz toplumun şiddetle kendini ispat etme çabası , başkalarının üzerinde uyguladıkları psikolojik savaşlar insan olan yerlerimi acıtıyor... sen ne güçlü kadınsın ki göğsünü gererek örnek oluyorsun konuşamayan ve bu şiddete her gün maruz kalan insanlarımıza ... susmayın

 • HADİSE

  Türkiye'nin en büyük sorunu KADINA ŞİDDET! Kadına, çocuğa, hayvana! Toplumun her alanında, her kesiminde şiddet var! Psikolojik ya da fiziksel şiddet fark etmez!

  Sıla'nın yaşadığı korkunç olay için çok üzgünüm! Onun dik duruşunun ve cesaretinin tüm kadınlarımıza örnek olmasını istiyorum! Kimseden korkmayın!
  Çocuklarınızı "Sen erkeksin yaparsın" ya da "Sen kızsın yapamazsın" şeklinde ayırarak değil İNSAN olarak yetiştirin! İnsan olan hiçbir canlıya zarar vermez!
  Tüm iyi dileklerim seninle..

 • MABEL MATİZ

  Yanındayım.

 • CEYLAN ERTEM

  Biriciğime kalkan eller kırılsın!
  Sakin ya da naif kalamıyorum, kusuruma bakmayınız.
  Ama gurur duyuyorum Sıla’m ile, en doğrusunu yaptı.
  Şiddete, tacize uğrayan her kadın da aynısını yapmalı.
  Suçlular da umarım en ağır cezaları almalı.

  Her zaman çiçeğimin yanındayım! Yanındayız. Hiçbirimiz yalnız ve ezilmiş değiliz!

  Bu heriflerin adını anan olursa, sahiplenen olursa, hak veren olursa onlara da yazıklar olsun!
  Senin yerlerde sürüdüğün kadının biz saçının telini, kirpiğini sakınıyoruz! HADİ ORADAN!

 • ŞÜKRAN OVALI

  Senin sesin,duruşun ,kalbin, çok güçlü

 • İREM DERİCİ

  Demir kadın! Aslan kadın! Fiziksel yahut psikolojik şiddet, nicelerini darma duman ediyor bu leş mevzu. Ama sen nasıl bir güçsün, nasıl bir teşviksin! Dimdik kadınım, ben sana öykünmeye devam! Çünkü sen Sıla Gençoğlu’sun!

 • ŞEBNEM FERAH

  Meslektasim, kiymetli Sila Gencoglu’nun 45 dakika boyunca hayatindan endise etmek zorunda kalmasini, bunun bir insan evladi uzerinde yaratabilecegi travmayi iliklerime kadar tum benligimle hissediyorum. Cok uzgunum.

 • MURAT BOZ

  Çok geçmiş olsun. Yanındayız Sıla

 • MUSTAFA SANDAL

  Yeter artık! Kadına şiddet olaylarından sıkıldık, bunaldık! Nasıl adamsınız siz arkadaş? Bir kadını yerlerde sürüklemek nedir? Onlar bizim annemiz, kız kardeşimiz, sevgilimiz, canımızın bir parçası! Nefretle kınıyorum! Geçmiş olsun Sıla kardeşim...

 • ZİYNET SALİ

  “Bazıları hiç sevilmeyi öğrenememiş olabilir ama bence aşkın bunla hiçbir ilgisi yok”

 • IŞIN KARACA

  Kimse senin yüzündeki gülümsemeyi alamasın Sıla.. herkes yaşattığının cezasını yaşayacak...

 • BURCU BİRİCİK

  Ne denir gerçekten bilemiyorum çok çok üzüldüm ama cesaretin hepimize, tüm şiddet gören, tacize uğrayan, suistimal edilen kadınlarımıza cesaret versin örnek olsun