ÜNLÜ İSİMLER, VODAFONE RED GECESİ’NDE BULUŞTU BUĞRA GÜLSOY, VODAFONE RED İÇİN KAMERA KARŞISINA GEÇTİ

05.07.2018 - Perşembe 16:16

Vodafone Red, ayrıcalıklarla dolu yeni dünyasını, sanat ve cemiyet hayatından ünlü isimlerin katılımıyla düzenlediği özel gecede tanıttı. Spago İstanbul’da düzenlenen gecenin en ilgi çeken siması ise Vodafone Red’in yeni reklam yüzü Buğra Gülsoy oldu. Ünlü oyuncunun Vodafone Red için kamera karşısına geçtiği ilk reklam filmi izleyicilerden tam not aldı.

 

Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Engin Aksoy’un konuşmasıyla başlayan gecede, “Ünlü değil Red’li” konseptiyle hazırlanan yeni Vodafone Red dünyası anlatıldı. Aksoy’un ardından Buğra Gülsoy da kısa bir konuşma yaparak Vodafone Red işbirliğinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Açılış konuşmalarından sonra Vodafone Red’in yeni reklam filmi ilk kez gösterildi. Gecede Mahmut Orhan da özgün seçimleriyle davetlilere keyifli anlar yaşattı.

Ünlü değil Red’li olduğu için

Vodafone Red’in yeni reklam filminde Buğra Gülsoy kendini oynuyor. Bir havaalanında başlayan filmde, elinde bavuluyla yürürken görülen Buğra, alandaki Hızlı Geçiş bölümünden sıra beklemeden geçiyor. Bir başka gün set arasında dinlenirken görülen Buğra, sosyal medyada bol miktarda paylaşım yapıyor. Yine bir gün şık bir restoranda yemek yiyen Buğra’nın hesabına indirim yapılıyor. Buğra’nın bu yaşadıkları medyaya “Havaalanında Buğra’ya torpil”, “Buğra paylaşımlara doyamadı”, “Ünlü restorandan Buğra’ya kıyak” başlıklarıyla yansıyor. Buğra ise bütün olan biteni “Ünlü olduğum için değil Red’li olduğum için” diye açıklıyor. Reklam filmi, Vodafone Red dünyasındaki son yeniliklerin belirtilmesiyle sona eriyor.