Ünlü İsimler Institut Esthederm’in Intensive Moleküler Bakım Serisi’nin Tanıtımında Buluştu!

26.02.2020 - Çarşamba 06:42

 

25 Şubat Salı günü Ulus 29’da gerçekleştirilen etkinlikte Ceylan Çapa Spiruline molekülünü temsil ederken, Ayşe KucuroğluRetinol molekülünüDerya Şensoy AHA PEEL molekülünüÖykü Çelik ise; Hyaluronik Asit molekülünü temsil etti.

Cilde duyduğu saygı ile ürünler geliştiren Institut Esthederm, moleküler güzellik bakımı olarak anılan Intensive Serisi'ni 25 Şubat Salı günü gerçekleşen bir etkinlikle tanıttı. Ulus 29’da gerçekleşen lansmanda Ceylan Çapa, Ayşe Kucuroğlu, Derya Şensoy, Öykü Çelik Intensive serinin moleküllerini temsil ederken iş ve cemiyet hayatından Nuray Fenercioğlu, Burcu Şendir, Duru Karabacak, Ayşegül Kayabay, Esra İnceefe, Tara De Vries, Helin Avşar, Evrim Kırmızıtaş Başaran, Nefise Karatay, Ebru Destan, Begüm Özer, Özlem Eraslan, Ayşe Burcu Kaya, Eda Güzelcik, Lara Büyüktetik, Melis Hatiopoğlu, Petek Ertüre, Zeynep Toker, Melis Özer, Aylin Çetinkaya, Hande Sezer Pekcan,Tuğçe Postoğlu, Yasemin Şefkatli, Arzu Özal, Emel Yıldırım, Özlem Yıldız, Müge Boz, Arzu Kunt, Cemre Kemer, Ece Vahapoğlu gibi birçok önemli isim de etkinliğe katıldı.

Intensive Serisi, cildin ihtiyacına yönelik hızlı ve güvenli çözümler geliştiren 7 farklı ve etkili molekülden oluşuyor. Düzenlenen etkinlikle bu moleküllerden bazılarını ünlü isimler temsil etti.

Ceylan Çapa temsil ettiği Spiruline molekülü hakkında açıklamada bulunarak “Yaşamımda vazgeçemediğim tek şey spor yapmak ve sportif yaşam tarzını benimsemek diyebilirim. Hayatım böyle olunca beslenmeme dikkat ederken vücudumun ihtiyaçlarının yanı sıra cildimin de besine ihtiyacı oluyor. Cildim için Esthederm Intensive moleküllerinden Spiruline’nin 220’den fazla besleyici içerik ile cildime canlılık katmasını sağlıyorum.” dedi.

Retinol molekülünü temsil eden Ayşe Kucuroğlu; “Cildimin zaman zaman farklı ihtiyaçları olabiliyor. Esthederm Intensive molekülümle tanıştıktan sonra sıkılaştırıcı etkili retinol ile zamanı durdurmanın keyfini yaşıyorum” dedi.

AHA PEEL molekülünü temsil eden Derya Şensoy ise; “Bugün, her cildin ihtiyacı olan moleküllerin olabileceğini keşfettim ve benim molekülüm Esthederm Intensive Serisi’nden AHA PEEL molekülünü içeren ürün oldu ve gözenek görünümünde azalma ve arınma etkisini, Esthederm Intensive Moleküllerinden AHA PEEL’de buldum.” dedi.

Öykü Çelik’in temsil ettiği Hyaluronik Asit hakkında ise; “Su tutkunu bir insan olarak cildimin nem ve dolgunluk kaybının çözümünü Esthederm Intensive Molekülüm Hyaluronik Asit’te buldum.” şeklinde açıklama yaptı.

Etkinliğe katılan davetliler kendi moleküllerini keşfederek, ciltlerinin ihtiyaçlarına yönelik bakım serilerini incelediler.