Türkiye'nin önde gelen anneleri Ayşe Arman, Çağla Şıkel, Nüket Duru ve Nilgün Belgün, İstMarina AVM'de sevenleri ile bir araya geldi. Anneler gününe özel olarak İstMarina da sevenleri ile buluşan 4 özel anne, keyifli bir sohbet gerçekleştirdi. Bu

TÜRKİYE’NİN ÖNDE GELEN ANNELERİ İSTMARİNA AVM’DE BULUŞTU EN BÜYÜK AŞK EVLATLARIMIZ


özel günde Nilgün Belgün’ü kızı Oylum Şahin’de yalnız bırakmadı. Annelik ve çocukları üzerine konuşan konuklardan Çağla Şıkel, ‘evlilik bite bilir, aşk oda biter. Başlayan herşey bir şekilde bitiyor. Ama evladınıza olan aşkınız asla bitmiyor. Anne olunca ben bunu tam anlamıyla anladım.Biz burda 4 anne olarak sizlerden hiç bir farkımız yok. Sadece bizler ekran önünde tanınan insanlarız. Çocuklarımızla, bir anne, bir kadın olarak sizden hiç bir farkımız gerçekten yok.’ açıklamasında bulundu.

Misafirlerden gelen bir soru Çağla Şıkel‘i oldukça güldürdü. İki çocuk annesisiniz ve hala çok genç ve enerjiksiniz bunun sırrı nedir? sorusu üzerine ünlü model, ‘ben hayatımdan sporu çıkartmadım. Ama en önemlisi şu Kuzey ve Uzay ile birlikte oynuyorum. Onlarla beraber büyüyorum. Onların enerjisine, onların neşesine ayak uydurmaya çalışıyor, onlarla beraber oyunlar oynuyorum. Galiba tek sırrı, aşklarınıza yani evlatlarınıza uzun zaman ayırmak ve gerçekten onlarla beraber büyüyebilmek.’ açıklamasında bulundu.

Çağla Şıkel Birkez Daha Anne Olmak İstiyorum 

 

Daha sonra ise söyleşide Çağla Şıkel, birkez daha çocuk sahibi olmak istediğini dile getirdi. Çağla Şıkel “ Evleniceğim adamın benden daha güçlü olması lazım. Ben bu yaştan sonra artık İşinde başarılı, disiplinli ve duruşuna aşık olabilirim ve herşeyin zamanında geleceğine inanıyorum“ dedi.
Ayşe Arman,  Çağla Şıkel’e eski eşi Emre Altuğ ile ayrılmanıza çok üzüldüm çok yakıştırıyordum neden ayrıldınız’ sorusunu ise güzel model yanıtsız bıraktı.

 
Tüm Annelere Çiçek Verdi

İst Marina Avm nin düzenlediği  “Ünlüler Anlatıyor, Anneler Eğleniyor “ programına katılan Çağla Şıkel, Nukhet Duru, Ayşe Arman ve Nilgun Belgun’e proğram sonrası Dap Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz’ın eşi Filiz Yılmaz tüm annelere çiçek dağıtarak anneler gününü kutladı.  Nukhet Duru ise annelerin isteği üzerine çıplak ses ile şarkı söyleyip tüm annlerlerden dakikalarca alkış aldı. Söyleşi sonrası Nukhet Duru, Ayşe Arman, Nigun Belgun ve Çağla Şıkel konfeti balonuna girip çocuklar gibi oyunlar oynayıp eğlendiler.