Türk Pop Müziği’nin güçlü sesi Tuğba Özerk, çok yakında Sezen Aksu şarkılarından oluşan bir maxi single ile müzikseverlerin karşısında olacak.

TUĞBA ÖZERK’TEN SEZEN ŞARKILARI GELİYOR!

Müzik kariyerinin başından itibaren, minik serçenin bestelerini yorumlama şekli ile büyük beğeni toplayan Tuğba Özerk, dinleyicilerden gelen yoğun isteği gerçekleştirmek için kolları sıvadı. Besteci ve yorumcu kimliği ile müzik sektöründe sağlam bir yere sahip olan Özerk, beş şarkıdan oluşan maxi single çalışmasını ‘Hücum Kayıt’ olarak yapıyor. Orkestranın ve sanatçının bir stüdyoda eş zamanlı çalması ve söylemesi anlamına gelen bu teknik, ancak canlı söyleyebilen sanatçılar tarafından tercih edilebiliyor.

Tuğba Özerk, Türk Pop Müziği’nin devi Sezen Aksu’nun ‘Yazık’, ‘Perişanım Şimdi’, ‘Sorma’, ‘Yalnızlık Senfonisi’ ve ‘Güllerim Soldu’ şarkılarından oluşan yeni çalışmasını yeni kurduğu Özerk Müzik’ten piyasaya sürecek. Tüm dijital platformlardan, dinleyicilerle buluşacak olan çalışma, müzikseverler için arşivlik bir çalışma olacak… Türkiye’nin önemli müzisyenleri Cihan Lekesizgöz (kanun), Basri Özkarağaç (perküsyon), Yusuf Çalkan (keman), Ali Okşar (Akustik Gitar), Şükrü Tırkış (Klarnet) ve Uğur Büyükçınar (Klavye) ‘ın yer aldığı çalışma Kasım 2021’de tüm dijital müzik platformlarında olacak… haber :murat tamay