Adana'nın en büyük alışveriş ve yaşam merkezi M1 Adana AVM, 90'lı yılların unutulmaz isimlerini Banu Noyan organizasyonuyla M1 Adana ziyaretçileriyle buluşturdu.

TAYFUN DUYGULU’DAN ŞAŞIRTAN AÇIKLAMA: ALEYNA TİLKİ’YE BAKTIKÇA KENDİMİ GÖRÜYORUM

90’lar haftasının ilk günü Eda-Metin Özülkü, Reyhan Karaca, Ferda Anıl Yarkın ve Nez, ikinci günü ise Tayfun Duygulu, Zeynep Dizdar ve Faruk K, Adanalılara unutulmaz bir müzik ziyafeti yaşattı.
Türkiye’de bir döneme adını yazdıran ve klasikleşen eserlere imza atan ünlü sanatçılar, yeni nesle 90’ların o muhteşem melodileriyle ‘merhaba’ dedi.
KEBABA DAYANAMADILAR
Ünlü isimler, Adana ve çevre illerden gelenlerin büyük ilgi gösterdiği konser öncesi Adana kebabı yedi. Kebaba bayılan sanatçılar, “Diyeti bozduk. Adana’ya her geldiğimizde kilo alıyoruz. Ama bu kebaba dayanamıyorum” dedi.
MEYVE VEREN AĞAÇ TAŞLANIR
‘Hadi Yine İyisin’ şarkısıyla 90’lara damga vuran ve milyonları peşinden sürükleyen Tayfun Duygulu, olay yaratacak bir açıklama yaptı. Sanatçı, “Aleyna Tilki’ye baktıkça kendimi görüyorum. İlk çıktığımda çok başarılı olup da sonradan çok eleştirilmiş ender şarkıcılardanım. Hakkımda bir çok şey söylediler. Neyin ne olduğu zamanla ortaya çıkıyor ama baktığım zaman benim çıkışımla Aleyna’nın çıkışı aynı. Kısaca meyve veren ağaç taşlanır” diyerek genç sanatçıya destek oldu.
NEZ DANSLARIYLA BÜYÜLEDİ
Konser sırasında dinleyicilerin arasına giren Reyhan Karaca, yoğun ilgiden ezilme tehlikesi geçirdi.
Nez ise sahneye çıktığında danslarıyla herkesi büyüledi.
BENİM ŞARKIMI BAYHAN’IN SANIYORLAR
Kemanı ile sahneye çıkarak muhteşem bir müzik ziyareti sunan Ferda Anıl Yarkın, ‘Seninle Olmak Var Ya’ şarkısını seslendirdikten sonra “Bu şarkıyı Bayhan’ın şarkısı sanıyorlar. Hatta Eda bile öyle sanıyor” sözleriyle herkesi kahkahaya boğdu.
Finalde hep birlikte Adana türküsü seslendiren sanatçılar, izleyicilere unutamayacakları bir gün akşam yaşattı.