Bülent Ersoy, önceki akşam Nişantaşı’nda görüntülendi. Alışveriş turu sonrası taksiye binmek isteyen usta sanatçı, soğuk havada yarım saat bekleyince isyan etti.

Taksi bulamayan Bülent Ersoy isyan etti!

 

Taksi+bulamayan+B%C3%BClent+Ersoy+isyan+etti%21;
1 /

Bülent Ersoy, geçtiğimiz akşam alışveriş yapmak için geldiği Nişantaşı’nda yaklaşık yarım saat taksi beklediği için sinirlerine hakim olamadı.

BAĞIRARAK ÜŞÜDÜĞÜNÜ SÖYLEDİ

BAĞIRARAK ÜŞÜDÜĞÜNÜ SÖYLEDİ Üşüdüğünü ve soğukta daha fazla beklemek istemediğini bağırarak dile getiren 69 yaşındaki sanatçının yardımına İspark görevlileri yetişti.

Görevlilerin de yardımcı olması sonucu hızlı bir şekilde taksi bulunmasının ardından Bülent Ersoy, araca binerek evinin yolunu tuttu.

KESER’DEN ERSOY’A KARŞI HAMLE!

Star TV’de yayınlanan ‘Benzemez Kimse Bize’ ile ilgili flaş bir gelişme yaşanmıştı. Usta sanatçılar Bülent Ersoy ve Mustafa Keser’in sunuculuğunu yaptığı müzik programı sadece iki bölüm sonra yayından kaldırılmıştı.

Bülent Ersoy, programdaki partneri Mustafa Keser’in kendisi için “Seni diva değil divan yaparlar, hiçbir halt bildiğin yok senin” şeklinde sözler söylediğini öne sürmüştü.

Keser’in bu sözleriyle kendisine hakaret ettiğini ve kişilik haklarına saldırdığını belirten sanatçı, 1 TL’lik manevi tazminat davası açmıştı. Diva, dava dilekçesinde, iç dünyasında travma yaşadığını ve toplum önünde itibarının sarsıldığını öne sürmüştü.

Mustafa Keser de bu davaya karşı dava ile yanıt vermişti. İstanbul Asliye Hukuk Mahkemesi’ne avukatı aracılığıyla başvuran Keser, Bülent Ersoy’un programda kendisine ‘Kürdo’ diye hitap ettiğini öne sürmüştü.

Ersoy’un kendisine hakaret ettiğini, aşağıladığını ve kişilik haklarının zarar gördüğünü belirten usta sanatçı, meslektaşından 1 TL manevi tazminat istemişti.