İddialara göre; Akbank Yönetim Kurulu Başkanı Suzan Sabancı Dinçer, kendisini aldattığından şüphelendiği eşi Haluk Dinçer'i özel dedektif tutarak takip ettirmişti. İddialara göre, yasak aşk skandalını belgelemişti.

SOSYETİK YASAK AŞK SKANDALI AKBANK REKLAMI İLE ÖRTBAS EDİLDİ!

SOSYETEYİ SARSAN YASAK AŞK SKANDALINI AKBANK KURTARDI!

AL REKLAMI, YAK BÜTÜN HABERLERİ!

İddialara göre; Akbank Yönetim Kurulu Başkanı Suzan Sabancı Dinçer, kendisini aldattığından şüphelendiği eşi Haluk Dinçer’i özel dedektif tutarak takip ettirmişti. İddialara göre, yasak aşk skandalını belgelemişti.

Haluk Dinçer, eşi Suzan Sabancı Dinçer’i sosyetik güzel sanat danışmanı Selcan Atılgan ile aldatmıştı. İkilinin Zincirlikuyu’daki lüks residanceda yasak aşklarını gözlerden uzak yaşadıkları cemiyet hayatında kulaktan kulağa yayılmaya başlamıştı.

SABANCI ÇİFTİ OLAYDAN SONRA AMERİKA’YA GİTMİŞTİ

Bir çok internet portalı bu haberi manşetten vererek günlerce çeşitli yeni iddialar ilave ederek bu yasak haberini gündemden indirmemişti.

Bayramdan önce yaşanan şok gelişme medya dünyasını sarsacak nitelikte. Haberin yayılmasından dolayı zor günler geçiren Suzan Sabancı ve eşi pandemiyi bile göze alarak bu dedikodulardan uzaklaşmak ve ve çocuklarını görmek için soluğu Amerika’da almışlardı.

AKBANK HUKUK DEPARTMANI DEVREYE GİRDİ HABERLER SIR OLDU

Şimdi sıkı durun; Akbank Hukuk Departmanı bu haberin yayınlandığı haber portalları ile irtibata geçerek bu haberlerin AKBANK reklamı karşılığı sitelerinden kaldırılmasını istediler.

Yapılan görüşmeler sonucunda haberi yapan internet siteleri 1’er yıllık AKBANK reklamı alarak bu ‘Yasak aşk skandalı’ haberlerini yayından kaldırarak örtbas etmiş oldular. Yüklü miktardaki reklam karşılığında haberleri sitelerinden kaldıran site yöneticilerine gizlilik sözleşmesi imzalatıldı.

AKBANK MERAK EDİLEN BU SORULARA NASIL CEVAP VERECEK?

Kafaları karıştıran bu olayda aklımıza ilk gelen haberi gazetelerinde manşetten veren Takvim Gazetesi ve haberi gündeme getiren gelecek gündem sitesi bu haberi neden kaldırmadı?

AKBANK hukuk departmanının bütün işi bitti de ‘Yasak Aşk Skandalı’ haberlerini sitelerden kaldırmak ile görevlendirildi?

Madem bu dedikodu asılsız, AKBANK Hukuk Departmanı neden yasal yollara başvurarak TEDBİR Kararı aldırmak yerine reklam karşılığı bu olayı örtbas etme yoluna gitti?