SİYAH KUĞU SİBEL CAN!

21.12.2022 - Çarşamba 11:37

Ünlü sanatçı Sibel Can, rezervasyonu günler öncesinden dolan Cahide Palazzo sahnesinde unutulmaz bir konsere daha imza attı. Konserinde eşsiz yorumuna neşesini ve enerjisini de katan Sibel Can, gecede Amor Gariboviç imzalı siyah iki ayrı elbise giydi…

 

Geceye  ‘Seyyah’ adlı efsane şarkısıyla başlangıç yapan Sibel Can, ‘Kış Masalı’ ve ‘Hançer’ in yanı sıra daha birçok şarkının da aralarında bulunduğu eserleri seslendirdi.

Geceye gelen misafirler, Candan Erçetin’in ‘Yalan’, Barış Manço’nın ‘Can Bedenden Çıkmayınca’ , Erkin Koray’in ‘Fesuphanallah’, Sezen Aksu ‘istanbul İstanbul Olalı’ adlı şarkılarını da Sibel Can’ın yorumuyla dinleme fırsatını yakaladılar.

Oldukça geniş repertuvarla sahneye çıkan ünlü sanatçının arabesk türündeki şarkılardaki yorumu da diğer şarkılar gibi ayakta alkışlandı.

Yılbaşı gecesi de yine aynı mekanda, bu özel geceyi tüm misafirleri için unutulmaz kılacak olan Sibel Can’ın sahne alacağı mekan yoğun ilgi görüyor. Sahne hazırlıklarını da şimdiden tamamlayan ünlü sanatçı 31 Aralık gecesi için iki ayrı kostüm hazırlattı.