SIX SENSES KAPLANKAYA’DA HARVEST SERİSİ DEVAM EDİYOR DÜNYACA ÜNLÜ DR. GABOR MATÉ İLE DERİNLERE İNİN!

SIX SENSES KAPLANKAYA’DA HARVEST SERİSİ DEVAM EDİYOR DÜNYACA ÜNLÜ DR. GABOR MATÉ İLE DERİNLERE İNİN!

 

Six Senses Kaplankaya, Harvest Serisi kapsamında dünya çapında çığır açan psikoterapi metodları ile tanınan ünlü doktor ve dünyanın en çok kitap satan yazarları arasında bulunan Dr.Gabor Maté’yi 31 Mayıs -5 Haziran tarihleri arasında ağırlıyor.  Dr.Gabor Maté, misafirlerine içsel dünyaları ile derin bir bağ kuracağı ve kendilerini yeniden keşfederek ilişkilerini güçlendireceği hayat değiştiren bir deneyim sunuyor.

 

 

Dünya çapında ünlü bütünsel wellness felsefesi, benzersiz konaklama deneyimi ve Ege Bölgesi’nin harikulade doğasında yer alan konumu ile fark yaratan Six Senses Kaplankaya yeni sezonda da birbirinden değerli, alanında uzman dünya çapında isimleri ağırlıyor. Six Senses Kaplankaya, 31  Mayıs-5 Haziran tarihleri arasında dünyaca ünlü doktor ve travma uzmanı Dr.Gabor Maté’yi Harvest serisi kapsamında misafirleri ile buluşturuyor. Dünyada en çok satanlar listesine giren ve 30’dan fazla dile çevirilen kişisel gelişim kitapların yazarı da olan Dr.Gabor Maté’nin rehberliğinde bu dört günlük program boyunca misafirler en derin yanıyla yeniden bağlantı kurmak için ihtiyaçları olan araçları keşfedecek, ruhsal uyanış ve duygusal esenlik için daha iyi bir zihinsel dönüşüm yaşayacaklar.

 

Dr.Gabor Maté, Harvest topluluk katılımcılarına zihin ile bedenin aslında nasıl bir bütün oluşturduğunu, danışanlarının yaşamöyküleri aracılığıyla ve herkesin anlayabileceği bilimsel veriler ışığında açıklıyor. Zihin ile bedenin etkileşimine, yaşam boyu hastalıkta ve sağlıkta duygularla fizyolojinin ayrılmaz bütünlüğüne dikkat çekerken, insanın kendisi ile olan en derin bağlarını güçlendirmeye ve bütünsel iyileşmeye davet ediyor.

 

Kendine Derin bir Dalış!

Kendinizi keşfetme yolculuğuna çıkacağınız, zihninizin ve bedeninizin kendi doğal ritimlerine alışmasına izin vereceğiniz bu özel program; sabah yogası veya nefes çalışması seansları ile başlıyor. Detoks uygulamaları, vücut çalışması, temiz gıda, meditasyon uygulamaları ve ilham verici dersler ve interaktif atölye çalışmaları ile besleniyor. Dr.Gabor Maté, en derin benliğinizle yeniden bağlantı kurarken Harvest topluluğuna nazikçe rehberlik ediyor. Her gün Gabor'un terapötik çalışmaya yönelik benzersiz yaklaşımı, uzman terapistler tarafından yönetilen hareket ve nefes çalışmasıyla zenginleştirilmiş Compassionate Inquiry™ yer alıyor. Özenle seçilmiş bu program, katılımcıların güvenlerini, esenliklerini ve başkalarıyla olan ilişkilerini yükseltmelerini desteklemek için tasarlandı. En çok satan kitapların yazarı Dr.Gabor Maté’in her sene merakla beklenilen bu ayrıcalıklı programına; Meditasyon Rehberi Stephanie Canavesio,  Yoga eğitmeni Rebecca Hajek ve Multidisipliner Hareket Eğitmeni Andreas Economou eşlik ediyor.

 

Uluslararası üne sahip bir konuşmacı ve doktor olan Gabor, bağımlılık, travma ve çocukluk gelişimi konusundaki uzmanlığıyla tanınıyor. Otuz dilde yayınlanan dört kitabın ödüllü ve uluslararası en çok satan yazarı Gabor, tıp alanındaki çığır açan çalışmalarından dolayı ülkenin en yüksek sivil nişanı olan Kanada Nişanı ile de ödüllendirildi. 2009 yılında Simon Fraser Üniversitesi tarafından verilen Alumnus Ödülünü kazandı ve 2011 yılında Northern British Columbia Üniversitesinden onur doktorası aldı.

 

Fiziksel ve ruhsal yenilenmeyi destekleyen uygulamaları, aydınlatıcı konuşmaları ve ezber bozan terapileri ile Dr. Gabor Maté 31 Mayıs-5 Haziran tarihleri arasında Harvest Serisi bünyesinde misafirlerine eşlik ediyor. Eşsiz uygulamaları ile daha huzurlu ve sağlıklı hayatın sırlarını paylaşıyor.