Antalya'nın en çok ziyaret edilen alışveriş ve yaşam merkezi Migros AVM, pop müziğin yıldız ismi Sinan Akçıl'ı ağırladı. Sinan Akçıl'ı Banu Noyan organizasyonuyla gerçekleşen Antalya konserinde eşi Burcu Kıratlı Akçıl da yalnız bırakmadı.

SİNAN AKÇIL’IN YOLUNU KESTİLER

Konser alanını hınca hınç dolduran hayranları, Sinan Akçıl‘ın eşi Burcu Kıratlı Akçıl’a yazdığı ‘Mucize’ şarkısıyla büyük bir coşku yaşadı.
Sinan Akçıl, 14 Şubat sevgililer gününde çıkardığı ‘Mucize’ isimli şarkıyı ilk kez Antalya Migros AVM sahnesinde seslendirdi. Alanı dolduran binlerce kişi şarkıyı ezbere söyleyince duygulanan Akçıl, başından geçen ilginç olayı bir süre düşündükten sonra anlatmaya karar verdi.
Akçıl, “Konser için İstanbul Havalimanı’na 2 araçla yola çıktık, beni farkeden bir araç, kornalarla bizi durdurdu. Ben çılgın bir hayran diye düşünürken bir anda Mucize şarkısını açtılar. Hüseyin isimli kardeşim otoyolun kenarında sevdiği kıza evlenme teklif etti. Uçağı kaçırmadım ama hala olayın etkisindeyim. Hüseyin mutluluklar dilerim, umarım herşey yolundadır, bir şekilde ulaş” diyerek yaşadığı ‘Mucize’ şokunu anlattı.
2019’un ilk gününde Amsterdam’da sürpriz bir şekilde nikah masasına oturan Sinan Akçıl, gençlere “Evlenin” diyerek tavsiyede bulundu.
Pop müziğin en sevilen şarkılarına imza atan, hit şarkıların yazarı Sinan Akçıl, muhteşem sahne performansıyla Antalyalılara unutulmaz bir gün yaşattı.