Şarkıcı Simge Sağın, Instagram hesabından yaptığı paylaşımlarla adından söz ettirmeye devam ediyor.

Simge Sağın’dan iddialı pozlar!

Simge Sağın'dan iddialı pozlar!Simge Sağın, konser sırasında çekilen fotoğraflarını Instagram hesabından yayınladı.

Simge Sağın'dan iddialı pozlar!38 yaşındaki şarkıcının, “Dün gece yine çok keyif aldığım sahnelerimden birini gerçekleştirdik” notunu yazdığı kareler, yaklaşık 100 bin beğeni aldı.

Simge Sağın'dan iddialı pozlar!Bir takipçisinin “Simentel inek gibi” yorumuna ise Sağın, “Kendi yazdığına ve karakterine dışarıdan bakabilse arkadaşımız belki kendinden utanır ama nerede! Sürekli sözlü şiddet, kıskançlık ya da işsizlik. Her ne sebepte ise olmamış karakterlerle yaşıyoruz hayatı. Bunları ciddiye almamayı çoktan öğrendim Allah’tan. Onları kendi vicdanlarıyla baş başa bırakıyorum, anca buradan yazar gazlarını çıkartırlar işte” yanıtını verdi.

Simge Sağın'dan iddialı pozlar!Güzel şarkıcı, geçtiğimiz aylarda yeni şarkısı için saç rengini sarıya boyatarak imaj değişikliğine gitmişti.

Simge Sağın'dan iddialı pozlar!Sarı saçlarına üç ay dayanabilen Simge Sağın, kısa bir süre sonra siyah saçlarına geri dönmüştü. Ünlü şarkıcı, yeni halini sosyal medya hesabından, “Günaydın. Ben özüme döndüm, bir haber vereyim dedim” notuyla yayınlamıştı.

Simge Sağın'dan iddialı pozlar!Boyu 1.58 cm. olan Simge, “Boyunuzdan memnun değil misiniz?” sorusuna, “Git gide kendimden daha mutlu oluyorum. Hatta uzun boylu sevgili istemiyorum. Olsun da zengin, fakir fark etmez. Parayla işim yok. Ben kazanıyorum. İnsan olsun, dürüst olsun yeter” yanıtını vermişti.

Simge Sağın'dan iddialı pozlar!Son dönemde verdiği konserlerle dikkat çeken şarkıcı, “Kazancınızı nasıl değerlendiriyorsunuz?” sorusunu, “Şarkılara, aranjörlere ve bestecilere yatırıyorum. Şu an evim yok, hala kiracıyım. Bundan kurtulmak istiyorum. Ev almak istiyorum ama biraz daha zaman var. Geleceğime yatırım yapıyorum ki daha güzel bir evde yaşayayım” şeklinde cevaplamıştı.

Simge Sağın'dan iddialı pozlar!