SICAK KARŞILAMA roman defilede

23.03.2022 - Çarşamba 12:36

Koleksiyonda, konforun yaşam tarzına ve günlük giyime etkileri şıklık ile ön plana çıkıyor. Kumaşlardaki desen coşkusu ve çeşitliliği heyecan veriyor. Vurucu renkler koleksiyonun içinde iddialı bir şekilde kendini gösteriyor.

Günümüz modasına yansıyan nostaljik trendler, geçmişin klas stiline göz kırpıyor. Midiler, puantiyeler, poplin kumaşlar, kabarık şifonlar, floral desenler, neon renkler koleksiyonda sıkça rastlayacağımız dokunuşlardan.

Yaz koleksiyonun vazgeçilmez desenleri arasında romantik floral desenler tercih ediliyor. Doğa etkisinin devam ettiği baskılarda hayvan figürlerini de çok fazla göreceğiz. Enerji veren parlak tonlar ile eşleşen hayvan motifli el yapımı seramik aksesuarların biricikliği kendinizi eşsiz hissettirecek.

Merserize t-shirtler’de irili ufaklı grafik etkili pano desenlerin yerleştirildiği, basic t-shirtlere farklılık katan bağlama ve büzgü detayları, bazı sloganların da kullanıldığı görülecek.  Yaz demek renk demek! Turuncu, mavi, turkuaz, fuşya, lila, canlı sarı, somon ve pastel renkleri ceketler, bluzlar, elbiseler, tulumlar, etekler, şortlar ve pantolonlarda  yer alırken   ikonik tüvit ve triko takımlar renklerin cazibesiyle daha cesur bir görünüme yer verildi.

Koleksiyonun öne çıkan parçalarında cesur parlak tonlar, mevsimi canlandıran renkler, çarpıcı desenlerin özgün renk harmonisiyle kıyıya yaklaşma özgürlüğünü hissettiriyor.haber:murat tamay