SİBEL CAN RÜZGARI, YAĞMURA EŞLİK ETTİ!

14.04.2019 - Pazar 19:09

Gecede Nihan Peker imzalı iki elbise giyen Sibel Can, ilk şeker pembesi elbisesiyle görsel bir şölen sundu. Yoğun bir alkış tufanı eşliğinde sahnesine adım atan Sibel Can, son dönemde milyonlar tarafından büyük bir beğeni ile dinlenen ‘Senden Başka Kimsem Yok’ şarkısı ile konserine başlangıç yaptı. Şarkının ilerleyen dakikalarında duygu dozu iyice artan güzel sanatçı, gözyaşlarına hakim olamadı. ‘Bu hepimizin şarkısı oldu, ne mutlu bana.  Bülent Özdemir ve Günay Çoban imzalı bu şarkıyı çok severek okuyorum’ dedi. Daha sonra ‘Çok eskilerden bir şarkı var’ diyerek ‘Al Beni de Yanına’ diyerek konserine devam eden Can ‘Bu şarkıyı Engincan hatırlattı. Teşekkür ederim oğlum. Ah oğlumun yakışıklılığına bakın. Şimdi bana kızıyordur buradan ona sesleniyorum. Ama ben sahnedeyim, buradan her şeyi yaparım’ diyerek oğluyla şakalaştı.

 

‘Beş Dakika’, ‘Kalp Yolu’, ‘Vallahi Yalan’, ‘Adını Dağlara Yazdım’ şarkılarıyla konserini sürdüren Sibel Can, Hakan Taşıyan’ın ‘Güz Gülleri’ şarkısı ile de dinleyicisine sürpriz yaptı.

Gecede izleyicisinden gelen istekler doğrultusunda repertuarında değişiklikler yapan Sibel can, kendi hit olmuş şarkılarının yanı sıra Ahmet Kaya’dan ‘Kum Gibi’yi de okuyarak büyük alkış aldı. Gecenin en hareketi kısmı ise Karadeniz Türkülerinden oluşan bölümdü. Konserinin en beklenen bölümlerinden olan Türk Sanat Müziği kısmında birbirinden güzel şarkıları eşsiz yorumu ile bezeyen Sibel Can, bitmeyen muhteşem enerjisiyle de izleyicisini sarıp sarmaladı.HABER:MURAT TAMAY