Şeyma Subaşı’nın uyuşturucu testinin sonuçları çıktı

Şeyma Subaşı geçtiğimiz hafta bir partide uyuşturucu aldığı iddia edilen görüntüler ile gündeme gelmişti. Test yaptıran Şeyma Subaşı’nın sonuçlarının negatif olduğu öğrenildi.

kapak resmi

Acun Ilıcalı’nın eski eşi, fenomen Şeyma Subaşı geçtiğimiz hafta katıldığı bir etkinlikte çekilmiş olan görüntüleri ile gündeme gelmişti. Uyuşturucu kullandığı öne sürülen Şeyma Subaşı’na test yapıldı. Yapılan test sonucu negatif olarak belirlendi ve Subaşı’nın avukatı Emek Emre tarafından sosyal medyada paylaşıldı. Emek Emre, müvekkilinin tüm uyuşturucu panellerinin negatif çıktığını belirtti.

Sosyal medyada yayılan görüntülerde Subaşı’nın rızasının olmadığına dikkat çeken Emek Emre, şu açıklamayı yaptı:

“Ülkemizin her vatandaşına yönelik olduğu üzere, müvekkilin de özel hayatına ilişkin görüntülerin müvekkilin rızası olmadan alınması suç olduğu gibi bu görüntüleri yaymak/ifşa etmek de ayrıca suç teşkil etmektedir. Müvekkilin özel hayatına yönelik suç teşkil edebilecek fiilleri gerçekleştirenler hakkında gerekli soruşturma işlemlerinin yapılabilmesi için cumhuriyet savcılığına müracaat edileceği ve müvekkilin bu süreçte uğradığı maddi/manevi zararların tazminine yönelik tazminat davaları açılacaktır.”