İstanbul Pendik'te bulunan Viaport Alışveriş Merkezi, AVM'nin baktığı köpeklerden bir tanesi bulunduracak. Yaramaz köpeğin yakalanmasının geri alınacağı bir koalisyon Viaport yönetimi köpeğin bir vukuatlarını da yakaladı. 30'a yakın köpeğe ev sahipliği yapan AVM yönetimi markanın zararını karşıladı.

SEVİMLİ HIRSIZ KÖPEK AVM’DEN T-SHİRT ÇALDI

 

KÖPEĞİN İLK VUKUATI DEĞİL

Alışveriş yapmak ilk önce bir ay önce geldiği tespit edilen köpeğin ilkel olarak çaldırılması gereken, daha önce de eğlence eşyalar çaldığı tespit edildi. Mağazalardan gelen şikayetleri süresi alan Viaport yönetimi, bir kamera ve restoranlardan ayrıldı ve triko götürdiğine farkedildi.

“SOKAK HAYVANLARI BAŞIMIZIN TACI”

Konu Grup Oturum Açmayı Başlat Grup Genel Müdürü Ogün Turanlı konuyu tebessümle takip ettiklerini belirterek, sokak hayvanlarının başlarının tacı olduğu vurguladı. Mağazaların zararının karşılandığını ifade eden Turanlı, “Bu küçük yaramaz dostumuz AVM’mize bir ay önce, kendinize 30’a yakın köpek burada yaşıyor. Ziyaretçilerimiz de bu durumdan gayet memnun, yemeği kendi yedikleri yemeklerle besliyorlar. Bizler de onların güvenliği, beslenmeleri ve bakımları için önlemlerimizi alıyoruz, biz birlikte çok mutluyuz. Yönetici kadromuzda hemen herkes evinde kedi ya da köpek besliyor ”diye konuştu.