SEVGİ BİRLİĞİ KADINLARINDAN İFTAR YEMEĞİ…

18.04.2022 - Pazartesi 11:21

Fatoş abla kolejlerinin kurucusu ve sahibi Fatoş Özyurt, SGK Başkan yardımcısı Lütfi Aydın, Etiyopya Maslahatı Mülke Taregeng, Udi Gülbin Döngel’in hazır bulunduğu iftara Diş Hekimi, Başhekim, Öğretmen ve çeşitli mesleklerden misafirlerle iş kadınları da katıldılar.

GÜRCAN: ENGELLİ HAYATLARA DESTEK OLMAK İÇİN VARIZ…
Bir gönüllü topluluğu olduklarını belirten Gürel Gürcan; “Bizler Engelli çocuklarımıza sosyal hayatlarında, eğitim hayatlarında ve çalışma hayatlarında destek olan, onlar için çalışan bir platformuz. Bir kadın olarak insanlarımıza en büyük hizmeti sosyal sorumluluk içinde var olarak yapacağımı düşündüğüm için yeni fikir ve projeler üretmeye devam ediyoruz. Bu anlamda da çalışmalarımız devam edecek" dedi.

GÜRCAN: ONLAR MUTLU OLDUKÇA BİZDE MUTLU OLUYORUZ…
Sevgi Birliği Sosyal Sorumluluk Proje Topluluğu Başkanı Gürel Gürcan tarafından hazırlanan iftar programı kapsamında iftar öncesinde ve sonrasında misafirlere Gülbin Döngel udi dinletiler sundu.

Engelli çocukların toplumdaki farkındalıklarını artırmak için çalıştıklarını dile getiren Gürel Gürcan; "İftar yemeğinde yardımlaşma konularını ele aldık. Engelli çocuklarımız için neler yapabiliriz bunun projeleri için fikir alışverişinde bulunduk. Yeni projeler üretmeye ve ilerde ki günlerde bunları hayata geçirmeyi hedefliyoruz. Hayatlarına dokunduğumuz her insan bize güzel bir tepkiyle karşılık verdi. Onlar mutlu oldukça biz de çok mutlu oluyoruz" şeklinde konuştu.