Sevda Demirel katıldığı bir televizyon programında Hande Ataizi ile yaşadığı tokat olayının perde arkasını anlattı...

Sevda Demirel: Yine olsa yine yaparım

Manken ve sunucu Sevda Demirel, Beyaz TV’de yayınlanan ‘Söylemezsem Olmaz’ programının canlı yayınına konuk oldu. Demirel, Hande Ataizi ile yaşadığı tokat olayını anlattı. O zamanlar çok genç ve daha menajerinin bile olmadığını söyleyen Demirel, kendisine birinin kafayı taktığını ve reddettikçe de peşini bırakmadığını ifade etti.
“Dergilere poz verdiğim için sanırım bana libidosu çok yükseldi ve bana bir tuzak kuruldu” diyen Demirel, iş yemeği olarak gittiği bir restorana davet edildiğini ancak restorana geldiğinde araçtan inemeyip kaçırıldığını söyledi.
Sonrasında kendisine takıntılı olan adamın karşısına çıkarıldığını söyleyen Demirel, “Sırf seksi görünüyorum diye ne acılar yaşattılar bana” dedi. Yaşanan bu olay sonrası psikolojisi bozulduğunu ifade eden ünlü manken, 7 gün yemek yemediğini söyledi.
Demirel programda yaşadıklarını şöyle anlattı:
Sonra Savaş Ay’ın programına çıktım. Daha sonra bir kağıt geldi Savaş Ay’ın eline. Ben bir an korktum, ama İstanbul Emniyet Müdürü Ramazan Er, ‘Sevda kızımıza yanlış bir soruşturma açılmıştır. Bu polisler hakkında soruşturma açtık’ dedi.
Ben burada mağdurum. Hande Ataizi de bu yaşananları takip etmiştir. Programına katılıyorum, sen bir kadın olarak benim bir arkamda dur, sormuyor bile. Bana ‘ulan sen basılmadın mı?’ diyor. Bugün olsa aynı şeyi yaparım.