Sevcan Orhan Gökhan Dağıstanlı'nın da katıldığı sürpriz bir doğum günü organizasyonu ile merhaba dedi.

18.12.2021 - Cumartesi 06:59
Arnavutköy Bahtiyar'da yakın aile dostlarının da katıldığı sürpriz doğum günü organizasyonunda 65. yaş gününü kutlayan Selma Orhan, Basın mensupları ile gerçekleştirilen röportajda da herkesi tebessüm ettirdi.

Yakın zamanda oğlu Cihan Orhan'ın dünya evine gireceğini dile getiren anne Selma Orhan "Her şey kısmet diyoruz ama tabi artık bende torun sevmek istiyorum." diyerek bakışları ile Sevcan Orhan'ı işaret etti.
Annesinin beklenmedik sözleri ile kısa süreli bir şaşkınlık yaşayan başarılı sanatçı Sevcan Orhan, "Yılbaşında Paris'te sahne alacağız. Kestane balının diyarı Paris'ten herkese sevgiler." sözleri ile konuyu geçiştirmeye çalışırken herkesi tebessüm ettirdi.
EVLİLİĞE YEŞİL IŞIK...
2022 yılından beklentilerini de "en önemli beklentim huzur ve ekonomik durumumuzun düzelmesi. İnsanların bu ülkede daha rahat ve mutlu yaşamaya hakkı var. Umarım sağlık dolu ve bol kazançlı bir yıl olur 2022" ifadeleriyle sıralayan Sevcan Orhan, muhabirlerin "yeni yılda gelinlik giyecek misiniz? Ufukta evlilik var mı?" Sorusuna ise "Gökhan'la çok çok iyi giden bir iliskimiz var. Birbirimizi anlıyor, tamamlıyoruz. İnanın çok mutluyum ancak her şey birazda nasip kısmet. Kaderde varsa oda olur inşallah" sözleri ile samimi bir yanıt verdi.
ETHERİUM'A AYRI BİR SEMPATİM VAR
Son olarak basına yansıyan kripto para haberleri ile ilgili de konuşan güzel sanatçı; "Açıkçası bu basın danışmanımın fikriydi. Tüm dünya tarafından kabul gören bi sistemi biz neden redd edelim ki? dedi ve buda benim aklıma yattı. Değişmeyen tek şey değişimin kendisidir. Çağa ayak uydurmazsak yaratılışımıza ters düşmüş oluruz. O günden beri anlamaya çalışıyorum bende bazı şeyleri. Etherium'a ayrı bir sempatim var. Anladığımdan değil, ismi bana sempatik geliyor. Henüz bir cüzdanım yok. Biraz anlayıp alışınca neden olmasın diyorum şimdilik" diyerek teknolojik çağa adapte olmanın da gerektiğini dile getirdi.